Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kerlek segitset fontos kerdes...

Kerlek segitset fontos kerdes lenne a szamomra!?

Figyelt kérdés
Miutan szultem eleg szorongos lettem felek minden betegsegtol foleg a sziv betegsegektol mert anyam 30evesen abba halt meg. Sok tunetem is volt. Tobb mint egy eve vannak testi tuneteim is nagyabol ki vizsgaltak es azt mondtak semmi bajom de en mmeg igy is retegeg de nem ez lenne a leg fobb problemam hanem tudtam rola hogy anyukamnak volt panik bezegsege felt a tomegbe stb sokszor rosszul volt az voszont gondolom a szive miatt volt amit neki nem igazan vizsgaltak ki szerintem. Es nemreg kutakodtam a regi papirjai kozott es talaltam egy olyan pszichiátriai papirt amint pszihoafektiv psychosis al kicsit utanna neztem es ha jol gondolom az valami fele skrizofenia lehet. Es attol felek nehogy rajtam is ki jojon ez a betegseg. Ugye nem fog?? Kulonbe semmi olyan tunetem nincs!!
2015. jan. 15. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem fogjuk tudni megmondani, hogy rajtad milyen betegség fog kijönni. A skizofrénia van akinél öröklődik, van akinél nem és olyan is van, akinek nem is volt a családjában mégis kijön és ez ráadásul kb. az összes betegségre igaz, úgyhogy bármelyiktől parázhatsz, ha kedved van. Ha komolyan aggaszt a dolog, akkor keresd fel a helyi pszichiátert, egyrészt, hogy megkérdezd mi van azon a papíron és öröklődik-e, másrészt a szorongásos tüneteid miatt.
2015. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod a szorongasos tuneteim miatt mar fel kerestem mikor kezdodott frontint kaptam ra. Meg igazsag szerint kicsit depresziosnak is erzem magam neha nincs kedvem sok mindenhez. En csak attol tartok hogy a szorongasbol nem e alakulhat ki ilyen nem e mehet at abba a betegsegbe ami anyukamnak volt.
2015. jan. 15. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem jellemző, a szorongásos kórképek, pánikbetegség, kényszerbetegség, fóbiák egy külön csoportot alkotnak a pszichiátrián belül, ezek nem elmebetegségek. Nem lesz belőle skizofrénia, azt teljesen más tünetek előzik meg.
2015. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso kicsit most meg nyugtatal :)
2015. jan. 15. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez szorongás és hipochondria. Nálam is szülés után durvult be. A végén már 120 volt a nyugalmi pulzusom. Tutira vettem,szivbeteg vagyok. Aztán sportolni kezdtem minden nap,és nem olvastam mindig betegségekről a neten . Csak néha...
2015. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!