Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzasztóan magányos vagyok...

Borzasztóan magányos vagyok ezért vásárlásmániás lettem. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Suli után új életet kezdtem. Elkezdtem dolgozni és elköltöztem otthonról. Mindig halk és visszahúzódó voltam sose az a nyitott barátságos fajta. Itt sincs másképp. Egy olyan ember sincs akivel normálisan el tudnék beszélgetni. A lakótársaimat szinte nem is látom, mert más műszakban dolgozunk. Nemrég kaptam fizetést, de a következő fizetésig 3 ezer forintom maradt.. Gondolatban már a következő fizut is elköltöttem. Úgy érzem csak az okoz örömet ha valamivel meglepem magam. Mit csináljak? Eléggé el vagyok keseredve.
2015. jan. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A magányosságon próbálj változtatni, mert a vásárlás nem megoldás, legfeljebb addig amíg megveszed azt a valamit.

Ha beszélgetni akarsz írhatsz privátban is.

2015. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichiátrián ilyen betegeket is kezelnek. Már ha elmész odáig.
2015. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Valóban szakemberhez kellene fordulnod. Volt egy nyár, mikor én is így voltam. Aztán elfogyott a pénz. Tudod, mennyire bántam, hogy elköltöttem? Még kölcsön is kellett olykor kérnem. Iszonyú érzés. Addig tégy ellene, míg nem késő!
2015. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nagyon súlyos a helyzet fordulj segítségért, de addig is, pl ne hordj magadnál sok pénzt, és egyből a számlákat fizesd be meg vegyél kaját, tehát amik fontosak.
2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már én is kölcsönkértem a hónapban.. Köszönöm a segítséget!
2015. jan. 24. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!