Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kiút a depresszióból?

Van kiút a depresszióból?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokhoz intézem a kérdésemet, akik átéltek depressziót, és nem csak egy rövid időre, hanem az életük egy meghatározó részévé vált, DE túljutottak rajta. Esetleg ha valaki ismer valakit, annak a példáján is beszélhet.

Persze érdekel a depressziósok véleménye is, illetve hogy ők hogyan segítenek magukon.


Én egy komplikált eset vagyok, ha valakinek van ehhez türelme és meghallgatna és tanácsot adna, annak megköszönném. Tanács alatt pedig nem azt értem, hogy "fel a fejjel". Persze aranyos az is, ha valaki így próbál segíteni, csak sajnos ezzel nem érek semmit.



2014. okt. 3. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban is küzdök vele. A baj az, bárhogy próbálkozom, mindig visszaesem...ha gondolod, írj privátot.
2014. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írtam privátot
2014. okt. 3. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltam elég mélyen, szépen jövök felfelé...ha gondolod, rámírhatsz
2014. okt. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz hosszú idő alatt. Nekem olyan 2 évig volt depresszióm. Írj nyugodtan, ha szeretnél, szívesen segítek, ha tudom.
2014. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hosszú évekig voltam depressziós, most már csak néha-néha vannak "rossz napjaim" és ritkán előjön a pánikbetegség, szorongás de lényegében jól vagyok, el tudok járni dolgozni, stb.

Konkrét receptem sajnos nincs arra, hogy mitől lesz jobb mert ez összetett és egyénenként eltérő dolog, de szívesen meghallgatlak és válaszolok a kérdéseidre, ha gondolod írj!

2014. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
12 éve nem bírok belőle kijutni
2014. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vad-Ász ***** válasza:

A gödör legmélyéről elkezdtem felmászni kötél és felszerelés nélkül.

egy teljes hónapja mászok-mászok szüntelen.

ezen a hétem kaptam egy kötelet (elkezdtem edzeni) és ez adott egy kis sebességet a kijutásban.

De a gödör pereme magasan van s hosszú az út a célig.

2014. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lett kiút? :(
2023. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!