Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám feldolgozni 11...

Hogyan tudnám feldolgozni 11 éves kutyám halálát, és rendbeszedni magam?

Figyelt kérdés
2 hónapja a 11 éves kutyám meghalt, valószínű patkányméreg, de lehet hogy szívritmuszavar. Én voltam az, aki egy hétig kínlódott vele, bíztattam az orvosok hogy meggyógyul, de minden nap elájult kb 4-szer. és én hittem, hogy meggyógyul.Eddig bírtam, a szüleimnek és nővéremnek segítettem, hogy jobb legyen, de eltörtem most. Éjszakákat átsírok, gyakran az orrom vére is elindul. Nem tudom, hogy mi van.Bővebb beszélgetésre nagyon vágyom, :( Segítsetek kérlek. (21, lány)

2015. jan. 16. 11:09
 1/3 anonim válasza:
beszélj valakivel erről,nekem is van kutyám és el sem tudom képzelni milyen lenne nélküle,biztos az elvesztése engem is nagyon meg fog viselni mert vele nőttem fel,de egyenlőre örülök hogy velem van, 6 éves és bár nem élek vele 2 napot alig birok ki hogy ne lássam. 20/L
2015. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy bár tiltakoztam ellene, kaptam egy új kiskutyust.
2015. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, az enyém 14 év után ment el nemrég. És én is pont a gyerekkoromat töltöttem vele, együtt nőttünk fel..és végignéztem a kínlódását. :(

Hidd el idővel jobb lesz, és új kutyát csak akkor vegyél ha már nagyon szeretnéd te is. Nekem már van. :) És nagyon boldoggá tesz, de azért a másik nagyon hiányzik.

2015. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!