Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem van segítségre! Mi...

Szükségem van segítségre! Mi oldhatná fel ezeket a blokkokat? Szorongás, pánik, sport.

Figyelt kérdés

Pánikzavar, súlyos szorongás lett rajtam úrrá két éve. Voltam vele orvosnál, de mindenhol csak gyógyszerekkel próbáltak kezelni. Mostanra egész szépen leküzdöttem a problémát, de sportolni máig nem tudok miatta. Ugyanis a pánikroham alatt megemelkedett pulzus és a sportolás miatt megemelkedett pulzust nem tudom elkülöníteni. Illetve az érzet ugyanaz, ahogy az izmok fáradnak a remegés is...

Mit tegyek? Annyira szeretnék újra mozogni, a testemnek szüksége lenne rá, de nem merek hozzálátni, félek, hogy egyszerűen nem bírnám...


2014. febr. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
alternativ gyogyászat. pl kineziologus
2014. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichés problémával pszichoterapeutához kell fordulni, ha meg akarsz gyógyulni.
2014. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj, ne orvoshoz. Segít, hidd el!
2014. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
voltam pszichológusnál, pszichiáternél, de mindkettő csak gyógyszert akart...
2014. febr. 18. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelelő étkezéssel, relaxációval és rendszeres, de eleinte könnyed sporttal elmúlhatnának a tüneteid. Rajtam is segítettek ezek, a mai napig csinálom. Ráadásul másnál is bevált, amit ajánlottam neki.

Ha gondolod írj privátba, szívesen válaszolok ha van kérdésed. :)

2014. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!