Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el magam?...

Hogy fogadjam el magam? Segítsééég!

Figyelt kérdés
Nem tudom sehogyansem elfogadni magam, nem tetszik a külsőm egyáltalán, sokszor úgyérzem , hogy utálom magam és engem nem lehet szeretni. És nem tudok mások felé sem szeretettel fordulni,...néha találkozni sem akarok senkivel, csak azt akarom hoyg békén hagyjanak. Mit tegyek? segitséég...
2010. febr. 7. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd kinövöd. Hány éves vagy?
2010. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia én is voltam hasonló problémával nekem nagy orrom van s mai napig is nem naon szeretem s találtam 1 megoldást h ha az orom nagy akkor legyen a testem is s elkezdem kondizni s igy elfogadtma magad de igy nem tudom h milyen nemű vagy ha fiu vesd bele magad a testpitésbe:) am F/17 s fogadd el magad ha teheted csak igy vátoztathacc magadon:) persze ha fiu vagy:) nah sok sikert s rem tudtam segiteni:)
2010. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 8. 14:07
 4/6 anonim válasza:
Hát attól függ milyen problémád van magaddal!Mert mondjuk a testi adottságainkon nem tudunk változtatni hacsak nincs több százezrünk,de kétlem hogy neked torz külsőd lenne bár akkor megértenélek!Amúgy szerintem ha lány vagy könnyebb a dolgod,fesd be a hajad,csináltass új frizurát,szerezz be új ruhákat(használt is jó,sőt...)meg ilyenek.Én is átestem ezen hogy utáltam magam,és sikerült megváltoznom.Csak egy kis kreatívitás kell meg elhatározás!Fela fejjel és sok sikert!(azért ha linkelnél képet én kíváncsi lennék)
2010. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A külsőn nagyon sok módszerrel lehet változtatni természetes módon. határozd el magad, akkor is ha nagy áldozatokat kell hozni.
2010. febr. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a bajod h csak másokon keresztül tudod szeretni magad.

Válaszolni nem tok mert nem tom h mit akarsz változtatni magadon. De úgy néz ki azt nem teszed meg...

2010. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!