Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális dolog, amit csinálok?

Ez normális dolog, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Szinte minden zenéhez, amit hallgatok, körítek valami történetet, gyökereiben nagyrészt a saját életemből származnak. Totál elbambulok zenehallgatás közben, szinte már klipeket csinálok képzeletben.

Ti csináltok ilyet? Normális ez?


2010. febr. 8. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem ezen a kérdésen,mert én pontosan ezzel a tünettel bírok...:)

Pedig már nem vagyok tini,30 elmúltam,mégis szinte sulis korom óta,ha hallgatok valamilyen zenét,van hogy teljesen belefeledkezem,és elképzelek koreográfiákat,meg olyasmit,hogy színpadon táncolok,vagy klippben.

Azt hittem csak velem van ez,de jó,hogy nem vagyok egyedül!!!Szerintem csak túl muzikálisak vagyunk,és a fantáziánk is élénkebb.Evvel senkinek sem ártunk,szerintem nem gáz!!:))

2010. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez zene függő, egy zúzósabb számnál én perspektívából képzelek el mindent, gitárral a kezemben :P egy ki*szottnagy koncerten, mindenki őrjöng, stb :D:D :P

ahol értem a szöveget (ha nem is egészen) ott általában abból és a saját életemből kavarok össze valamit, instrumentalnál pedig elmondhatatlan, ott eggyé válok a zenével (a jó zenékkel még akkor is ha van benne szöveg) sajnos a fordítottja még nem megy, de tudom hogy majd sikerülni fog, mert én tényleg gitárral a kezemben fogok majd egyszer egy ki*szottnagy koncerten zenélni :)

2010. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád, de a dolog teljesen normális, ne aggódj! Csinálj klipeket a valóságban is, hátha valaki megfizeti!
2010. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt hittem hogy csak én vagyok így ezzel!:D Mindig valami történetet körítek a zenéhez amit hallgatok,és mindig én vagyok benne a főszereplő!:D
2010. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem lenne normális akko mi lenne? Eltitkolnád vagy mi? Elszégyellnéd magad? Nincs önbizalmad h más kell ahhoz h elfogadd egy tetted? Ismerkedni akarsz? Akkor ird azt.
2010. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is igy csinálom! :D
2010. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!