Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki lett már depressziós...

Valaki lett már depressziós egy sorozat miatt? Ha igen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lapos az életed pögesd kicsit fel programok, új élmények minyár nem lesz olyan vonnzó egy sorozat. Tapasztalatból mondom én is sokáig sorozat függő voltam, mert nem volt más az életemben de le lehet szokni az álmodozásról de csinálni kell a dolgokat.
2010. febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok de nekem az a problémám hogy,ki az a gyökér aki ezeket a filmeket megveszi
2010. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tudod nem mindenki ekkora Fa*X
2010. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen Én! Én lelki bajokkal küzdök amióta eltiltottak a Jóban rosszbantól, azóta rosszban vok, és nem látok jót a jóban nem vagyok függő csak szeretnék jóban rosszban Én maradni, de nem megy... xD
2010. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bár depressziós még nem lettem egy sorozattól sem, de volt amelyik elég mély nyomot hagyott. Vagy hetekre, hónapokra rányomta a bélyegét a hangulatomra. A jobbik része, hogy idővel elmúlik. Aztán jön a következő
2010. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!