Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az hogy olyat...

Mitől van az hogy olyat álmodok hogy wc-re megyek de ettől valóságosan is ágyba vizelek?

Figyelt kérdés

Egyre többször fordult velem elő az az utóbbi 2-3 évben hogy álmomban wc-re megyek de reggelre arra ébredek hogy bevizeltem az ágyba. Ez most valami mentális idegrendszeri hanyatlás vagy leépülés vagy el fogok gyengülni bizonyos szempontból? Vagy az agyam kezd elgyengülni? Már lassan kezdek aggódni a saját egészségemért!


20/F


(Megj.: aki vicces vagy nem a kérdésnek megfelelő választ ír vagy bármilyen formában itt akar trollkodni azt lepontozom. A probléma komoly ugyanígy a kérdés is. Ezt figyelembe véve írjátok meg a válaszaitokat.)



2015. jan. 26. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat iszol lefekvés előtt, túl mélyen alszol és nem tudsz felébredni. Az agyad ugyan próbál jelzést küldeni, ezért álmodsz. Húzd fel az ébresztőt éjjel egy időpontra, akkor menj el wc-re, aztán aludj tovább.
2015. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azert attol is fugg miota tart ez, mert lehet lelki oka is. Velem is sokszor elofordult, csak fiatalabb voltam, ugy 14-15 eves. Nem ittam sokat delutan 6-7 ora utan es napkozben igyekeztem sokaig visszatartani, hogy edzem a holyagomat. Nem tudom, hogy ettol mult e el, de egy probat meger szerintem. Vagy azt is csinalhatod, hogy beallitod az orat, hogy felebresszen ejjel es elmesz wcre. Szerintem egy ido utan ora nelkul is felebredsz majd.
2015. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is van olyan, hogy az álmodom, hogy vizelek, amikor a valóságban is kell, de nekem nem szokott becsorogni. Normál esetben gyerekkorban szokta megtanulni az ember, hogy visszatartja álmában, úgyhogy érdemes lenne megkeresni egy pszichológust, ha nem múlik el magától, hátha gyógyítható.
2015. máj. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!