Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » írtak rexetint és isszonyat...

írtak rexetint és isszonyat furán érzem magam. Normális ez?

Figyelt kérdés

Szóval Pénteken írtak rexetint! Én idáig csak negyedet mertem bevenni.

Az volt a papíron hogy felet vegyek be naponta,bevettem és ááá olyan furán érzem magam tőle tompán.

Valóban így gyógyulok meg a depresszióból? Volt olyan akinek a gyógyszer segített ? és azt mondhatja egészséges vagyoK?



2015. jan. 26. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől tünetmentes lehetsz, ám a gyógyuláshoz a depressziót kiváltó okot kell megszüntetni. A gyógyult állapot eléréséhez a mélylélektani terápia (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, Ericksoni módszerek) a legmegfelelőbb.
2015. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszered, ahogy előírta az orvos, és ne siránkozz már az elején. Ez az egy esélyed!
2015. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért ez nem volt szép. A gyógyszer az egyetlen esélyed!

Köszi a válaszokat!

2015. jan. 26. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A Rexetin segíthet neked, főleg ha először kapod. Az jó jel, ha tompán érzed magad tőle, akkor neked valószínű beválik. Azoknak használ, akiknek szerotonin hiányuk van. Nekem az SSRI szerek nem használtak, GAD betegségem volt. Pár éve már meggyógyultam, de nem antidepitől. Engem túlpörgetett és fokozta a tüneteket, valamint elromlott a májfunkcióm. Kénytelen voltam alternatív megoldásokat keresni.
2015. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!