Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány évesen lettél először...

Hány évesen lettél először depressziós?

Figyelt kérdés
Mi volt az előzménye?
2015. jan. 30. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Iskola váltás! Beileszkedés! Sok változás! 16 évesen!
2015. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 homo ludensz ***** válasza:
Már családos voltam,építkezés,felvételire való készülődés és a napi munka. A ház felépült,a filozófia mint tantárgy kitűnő lett a depresszió is mint hű társ kitart mellettem.Megtanultam vele élni és talán néni bölcsességre is szert tettem.
2015. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11 évesen - de már kiskoromban sem voltam százas...
2015. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11 évesen. Röviden annyi, hogy új suliba, teljesen új környezetbe kerültem, az osztálytársaim meg miután észrevették a gyengeségeimet, non-stop cikiztek, kiközösítettek, nyilvánosan megaláztak, kihasználtak, pletykákat terjesztettek rólam, valamint a szüleim se tudtak nagyon mit kezdeni velem, gyakorlatilag 11-13 éves korom között a világon senkim nem volt. Így kezdődött.
2015. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évesen, de már előtte is voltak gondjaim. 21 évesen újra, akkor jártam terápiára, de sajnos csak egy rövidterápiát csináltam végig. Aztán később újra és újra előjött, mert senki nem szólt, hogy nem a depressziót kéne kezelni, az csak "tünet", hanem személyiségzavarom van, és azt kéne átdolgozni. Majdnem 40 évesen vágtam bele egy hosszúterápiába, és tettem szert olyan "eszközökre", hogy többé ne alakulhasson ki depresszió.
2015. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35 évesen, egy romboló kapcsolat miatt.
2015. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
13 évesen, családi gondok, iskola, emberek.
2015. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
17 évesen, Életem Szerelme miatt
2020. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!