Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz oldásra valami tablett...

Tilla84 kérdése:

Stressz oldásra valami tabletta, vagy csodaszer?

Figyelt kérdés

Napközben nagyon feszülök, álltalános állapotom ez és ugye amikor iszok valami kevés piát máris oldottabb vagyok és könnyebben beszélek nyelveket, vagy relaxáltabban, felszabadultabban tudom élvezni az adott társasági pillanatokat.

Röviden szólva van egy álltalános feszült alap hangulatom, amolyan álltalános izgatottság, ami gátol abban, hogy a valódi saját magamat adjam. Ezen szeretnék javítani, de nem akarok mindig inni. Hátha van valami más "dilibogyó" ami működne...

30 férfi hetero vagyok. köszi!



2015. febr. 1. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
citromfű tea
2015. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magne B6 és citromfű tea, több mozgás a friss levegőn is jót tesz.
2015. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, ezek nem segítenek, ezektől erősebb valamire volna szükségem. Mozgással minden rendben, 5-10 km-t futok hétvégente. Kis délutáni teázgatás nem hoz olyan eredményt mint egy pohár sör akár.
2015. febr. 1. 08:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Relaxációs gyakorlatokat próbáltál már? Elvileg kell hozzá némi idő, míg az ember elsajátítja, de utána nagyon hasznos.
2015. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor meditálj.
2015. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nervenpflege,patikában vagy bio boltban kapható.Gyógynövényekből van,és nekem rendkívűl jó volt.
2015. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a következő sokat javított:

Nem fogyasztok koffeint, illetve hasonlót (kávé, kóla, fekete tea). Ezektől néha önmagában a remegésig idegessé válok.

Ugyanakkor bevált ez a tea:

[link]

nagyobb áruházakban lehet kapni, én a madarasban szoktam venni.

Ha nem elég, akkor még mindig mehetnek a bogyók, ez amit a legutóbbi hozzászóló írt működik (bár iszonyat büdös).

2015. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz Pokemont, a Rakéta Csapat jó stresszoldó :D
2015. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy menj egy ilyen helyre:

[link]

:)

2015. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még egy tipp:

[link]

2015. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!