Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom ha a...

Lehet valami bajom ha a nyugtatómat este helyett délután veszem be?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, akkor elobb fogsz megnyugodni. Viszont lehet, hogy nem fogod vegig aludni a ejszakat, hisz erre van, nem? Hogy aludjal.
2015. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy, akkor nyugodtan vedd be.
2015. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nyugtató - a nevével ellentétben - nem "idegességre" való.
2015. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%
nyugtattot dobdki es vegyel helyete zold szinu cuccot
2015. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmiféle nyugtatót,mert szervi,mentális elváltozást okoz előbb-utóbb.Gyógynövényekkel gyógyítsd ezt a problémát.
2015. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Horváthné Varga Mári válasza:
Egy csapott evőkanál citromfüvet forráz le 2,5 dl forró vízzel.Takard le és hagyd állni 15 percet.Édesítheted egy kis "stíviá"-val vagy pici mézzel. A STÍVIA növényt tavasszal tudod megvásárólni a kertészetben.A leszedett leveleit szárítsd meg.Nagyon jó édesíti a teát.Nem télálló növény .De lehet kapni fehér por alakban is a gyógynövény bóltban.Mária
2015. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vikó456454 válasza:
Én azt nem értem, hogy miért átlag emberektől várod a leghitelesebb választ?! Kedves kérdező, egyáltalán nem megbántani akarlak, ne úgy vedd! De pl. azt sem tudjuk milyen típusú nyugtatóról van szó, és egyáltalán mire kaptad, mire írta fel az orvos. Csupán stresszre vagy pánikrohamra stb. ? Én maximum csak a Xanaxról és Frontinról tudok nyilatkozni. Nem tudom hány éves vagy, de vezetni szerintem ne próbálj, ha bevetted. Ezen kívül szerintem nem lehet semmi bajod. Nyilván nem a legjobb dolog, ha valaki nyugtatókat szed, de vannak esetek amikor sajnos ezek a gyógynövényes keverékek már nem elegek. Én pl. pánikbeteg vagyok, nekem a gyógynövények már semmit nem használnak. Én is rendszeresen szedek nyugtatót. (Xanax) Egyébként meg nem kell beszaratni az embert, hogy mentális elváltozásai lesznek... Jaj Istenem fórumook...Nem szabad fórumokat olvasni. Semmiről!! :D :D
2015. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múltak el a panaszaim, miután abbahagytam a nyugtatók szedését, úgyhogy nem vagyok nagy véleménnyel róluk.
2015. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Léna79 válasza:
Max estére lenyugszol:-)
2015. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!