Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az, hogy ok nélkül...

Mitől van az, hogy ok nélkül stresszel a szervezetem?

Figyelt kérdés

Görcsöl a hasam meg a szívem is gyakran,úgy mint mikor mondjuk vizsgázni megyek,pedig már kb 2 hónapja semmit nem csinálok csak itthon vagyok.

Egyáltalán nem érzem,hogy valami miatt izgulnék,vagy rossz lenne a közérzetem.


Ez tart már pár napja,meg nem sokkal ezelőtt is volt ilyen,de akkor 1-2 nap alatt elmúlt.Akkor szerintem az miatt lehetett,hogy több órát is online fogadással töltöttem és valószínűleg az miatt lehetett,de azt se merem teljes bizonysággal kijelenteni.


A másik dolog ami miatt stresszelhetek az apám,egész gyerekkoromban sokat kiabált,így mikor felemeli a hangját akkor egyből stresszelni kezdek,még ha nem is nekem beszél vagy azt se tudom miről van szó(sőt sokszor bármilyen hangzavar elég ahhoz,hogy stresszeljek).


Viszont ez a stressz nem szokott sokáig tartani,max 1-2 óra,de ma például eddig egyáltalán semmi nem zavart meg,mégis egész nap görcsöl a hasam.


2015. febr. 8. 14:20
 1/2 A kérdező kommentje:
20/f az kihagytam
2015. febr. 8. 14:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Érzékeny az idegrendszered. Ezek neurotikus tünetek. Most kell az elején komolyan venni és megtenni mindent, hogy ne alakuljon ki valamilyen szorongásos betegség. Sportolj napi szinten. Ha ideges vagy, lélegezz helyesen. Szedjél B-MAX vitamint és magnéziumot. Járj társaságba!
2015. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!