Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz úton járok?

Nagyon rossz úton járok?

Figyelt kérdés
még csak kamasz vagyok de félek hogy nagyon el rontom az életem,ezt nagyon sokan monták már nekem de én most kezdek rádöbbenni.Minden hétvégen iszok,de annyira hogy nem szoktam emlkézeni semmire az estéből,minden nap cigizek legalább egy dobozzal,nagyon sok sex partnerem volt (és sokra nem is emlékszem) amire büszke vagyok az hogy droghoz nem nyúltam soha,volt rá alkalom hogy kínáltak és igent is montam de barátaim röktön elrángattak onnan amiért hallás is vagyok nekik.Kapcsolatom szüleimmel nagyon rossz,és barátaimon kívül mással is mivel nagyon bunkó vagyok másokkal akik ismerkedni akarnak,kapcsolatban meg nem tudok lenni. /L

2015. febr. 8. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
még azt kihagytam hogy az ilyen hétvégekkel nem tudok felhagyni
2015. febr. 8. 18:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossz úton jársz de könnyen lehet javítani rajta. Nem mondom hogy holnaptól tedd félre a piát és a cigit mert nem tartanád be. Lassan vegyél vissza a cigiből és mondjuk ha hétvégén nem innál vagy eljutnál arra a szintre hogy ne bassz be az már jó irányú változás lenne. Ne felejtsd el, CSAK TŐLED FÜGG!
2015. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

felénk az ilyen lányt r*b*ncnak hívják... ha nem szívod el a tüdődet akkor sokra viheted... főleg ha nem zavar, hogy egy idős pasi dönget időnként

persze minden bizonnyal tarthatsz majd fiatal palikat és a drága öreg még fizeti is neked ezt

arra meg hogy tanulsz ne is gondolj hiszen teljesen felesleges

nem hiszem hogy lenne egy agysejted is amit nem ittál még el

megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2015. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
# 3 nem tartom magam r*b*ncnak és amúgy 16
2015. febr. 8. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
"nagyon sok sex partnerem volt (és sokra nem is emlékszem)" attól még más annak tart :) főleg 16 évesen :)
2015. febr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
meglehet hogy kicsit zűllött vagyok de r*banc nem :)
2015. febr. 9. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alkohol is drog, csak legális. Tudom furán hangzik, de a teljesen taccsra ivós hétvégék helyett egy kis mariska szívással (semmi herbál!!!) sokkal jobban járnál. Ez az én véleményem, tapasztalatból mondom. Ittam is én is egy időben elég sokat, meg sok mindent kipróbáltam, de már egy idelye csak olyan 1-2 havonta szívok egyet haverokkal és sokkal jobban élvezem mint az alkoholt, nem olyan "agyatlan". Nem véletlenül legalizálják egyre többfele, csak a magyar páleszos kultúra tekint még rá úgy, mint az ördögre. Szóval szerintem ha már ilyesmit csinálsz ez egy jó alternatíva a piára.
2015. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem a hölgyet pont inkább az absztinens élet felé kéne terelgetni és nem azt mondani, hogy a fű jobb mint az alkohol (megjegyzem szintén támogatom a legalizációt)

egyébként én vagyok a #3. és a #5. válaszoló és talán túlzásba estem, szóval ha valamiben tudok segíteni, akkor szívesen teszem :)

2015. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kapna már el téged egy rendőr te ri**nc.Ez már a te hibád te dolgod,hogy leszoksz e vagy sem.Fölösleges volt kiírni ezt a kérdést.Tudod,hogy hogyan kell leszokni,nem?Lassan mértékelten csökkented az adagot vagy rögtön leteszed,ez a két módszer van,talán még van annyi agysejted,hogy magadtól is rályöjél erre.Igy elb@s*t@Đ az életed ne várj senkitől ujj májat vagy tüdőt ha rászorulsz.Elkényeztetett hisztis majom vagy.De ez van.
2015. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!