Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichologus tudna abban...

Pszichologus tudna abban segíteni, hogy kiírtsam magamból a szerelem/párkapcsolat utáni vágyat?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok már idegileg, próbálim magamból kiírtani ezt a párkapcsolat hiányt. Barátnőm nem lehet mert nem vagyok macsó jópasi, ráadásul egy picit romantikus is vagyok amit szintén nem kedvelnek a nők. Meg, belegondolva nem is volna jó ötlet nekem a szerelem, mert annak nincs értelme, hogy én imádnám, szórakoztatnám és törődnék a lánnyal, az meg nagyívből letojna, vagy lelécelne valami alfahímel.

Szerintetek egy pszicholögus tudna nekem segíteni kiírtani ezt a szerelem mizériát, hogy ne fájdìtsam a szívem a nőkért? Ugy is már közösségbe sem szeretek járni ez végett; meglátok egy egyerű átlagos lány és máris elszomorodom.

24f



2015. febr. 9. 08:52
 1/10 anonim válasza:

Biztos vagyok benne h van ilyen szemelyisegu lany a vilagon es egymasra talaltok majd:)

Lehet massal van a baj nem kell ide pszichomokus (ha tudnak ilyet lehet kesobb megbannad):)

2015. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem kell ahhoz pszichológus

pár év, pár csalódás és kiirtódik magától

en 32 vagyok de sose leszek már szerelemes, mert nem akarok,

tudom, nem akarattól függ, de arra irányítom magam hogy ne legyek mert csak a baj van vele

2015. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Uh, kedves 1. Èn ebben már nem akarok hinni. Nem fogom megbánni.

2# Elképzelhető hogy majd 30-35 éves koromra sokat csillapodik, de addig nem akarok 'szenvedni'

Jön a tavasz, nyár; én meg imádok kirándulni és a Balatonra járkáni; de így nem tudom élvezni.

2015. febr. 9. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezt kiirtani magadbol, inkabb elvezd az eleted! :)
2015. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ez végett nem tudom élvezni az életet. Csomó energiát elemésztek ezzel hogy lefolytsam magamban.
2015. febr. 9. 10:49
 6/10 anonim válasza:
Ez komolyan ilyen probléma egy 24 éves srácnál?
2015. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De bolond vagy te! Örülj neki, hogy egy kissé romantikus alkat vagy! Azért fog rád találni az igazi szerelem.Lehet, hogy csak 33 éves korodban, mint rám, de előbb-utóbb eljön akit az ember igazán tud szeretni. Csak kitartás. Én is vágyakoztam egyfolytában, míg végül meglett a gyümölcse.
2015. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajna nagy probléma ez nálam, most még nem is olyan vészes, de majd tavasztól gondban leszek mint a homoki hörcsög aratás után. Most még el vagyok itthon, meg a munkahelyemen az öreg nénikék meg a srácok között, máshova ritkán járkálok el télen.


Nem akarom el rontani ezt a nyarat is, tök rossz társ nélkül, barátnőm meg úgysem lehet.

2015. febr. 10. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:

biztos akad egy ronda csaj aki nem kell senkinek, na ő lesz a bnőd


amúgy meg ilyen hozzáállással hogy "csajom sose lehet mert nem vagyok szép" meg azzal hogy itt nyavalyogsz, biztos nem is lesz nőd sose

2015. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha nyavalyogva állsz a dologhoz tuti nem lesz normális barátnőd. Te se hiszem hogy akarsz egy olyan embert a párodnak aki lépten nyomon sajnálja magát, embereld szépen meg magad, ne görcsölj a témán, elevezd az életed és hidd el a többi jön magától.

Ui.: ha azt nézem a haversrácaim nagy része nem az a macsó típus, de van barátnőjük, mert ha hiszed ha nem nem ezen múlik a dolog nagyja, bár más kérdés hogy igénytelenség miatt vagy nem tetsző egy lánynak vagy mert alapból nem vagy Brad Pitt

2015. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!