Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a saját fantáziámtól....

Félek a saját fantáziámtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben szerintem egyáltalán nem rendelkeztem képzelőerővel, de most... Minden megváltozott! Amint lehunyom a szememet, egyből kicsaponganak a gondolataim, kezdek elrugaszkodni a valóságtól. Ez nem is lenne baj, ha nem lenne kihatással a tanulásra. Szerintem ennek köze van ahhoz is, hogy egy jósnő nemrég megnyitotta a csakraáramlást a harmadik szemem felé. (Magyarul: átvágott egy h*lye kuruzsló, szégyelltem magamat, nem mertem emberek közé menni, és unalmamban a gondolataimba merültem) Nem tudjátok, hogy hogyan lehet "beszabályozni" az elmémet? 20/l

2015. febr. 9. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Bubó vagy Csernus majd segít rajtad...

De ha gondolod csókokkal én is helyre teszlek :P

2015. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudok ellenszert, itt van a lábam között csak kikell pumpálni az ellenanyagot a száddal
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!