Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges vonzódás saját sebhely...

Beteges vonzódás saját sebhelyekhez, vérhez, bőrdarabkákhoz? Miféle hajlam ez?

Figyelt kérdés

Érthetetlen módon szeretem látni a saját vérem, sebhelyeim. Korpás a fejem, és az arról lehulló bőrdarabkák vizsgálata csodálattal tölt el. A sebeimről rendszerint fotót is készítek s nézegetem. Leszedem róluk az elhalt bőrréteget, amiket félre szoktam tenni, már kisebb gyűjteményem van.

Nem tudom mi ennek az oka, egy egyéb téren normális, egészséges felnőtt ember lévén fura ez a jelenség a számomra... Milyen hajlam ez, mi a neve és mi okozza?



2014. dec. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fúj! Agybeteg vagy ember. Kérdezz meg egy pszicho mókust.
2014. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel sokat segítettél... Szerinted nem vagyok vele tisztában, hogy ez nem normális dolog? A kérdésem az volt, hogy mi ez a hajlam és mi a megjelenésének az oka. Bírálatokra nem vagyok kíváncsi.
2014. dec. 6. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a hajlam pontosan megfogalmazva így néz ki:


"hajlamos vagy rohadtul unatkozni"


Légy nyitottabb picit a világ felé, barátkozz, olvass, fejlődj. Kismillió olyan érdekesség van a világban, amiről ha tudnál, lemennél tőle hídba... Amennyiben neked ez elég ami van, akkor az valóban a TE döntésed legyen és ne elfogadás, amire a jelenlegi életkörülményeid rádkényszerítenek.

2014. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem képtelenség, amit állítasz, kedves utolsó, de az én esetemben erősen kétlem, hogy ez lenne az oka. Igen sokat dolgozom főként mostanában, itthon is mindig van mit csinálnom, ritkán unatkozom.
2014. dec. 6. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valami kényszerbetegség vagy viselkedési zavar. Hogy van-e neve azt nem tudom.
2014. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!