Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak szerintetek? A...

Mit csinaljak szerintetek? A sajat agyamra megyek.

Figyelt kérdés
19 eves vagyok es mar ugy gondolom kinottem a lazado tinikorbol meg a hangulathullamokbol.De ez nem igy van.Allandoan valtozik a hangulatom de tobbnyire teljesen kozonyos vagyok.Regebben nagyon erzekeny voltam de azota azon vagyok hogyh megkemenyitsem magam mert a mai vilagban nem lehet erzekenynek lenni.Tobbnyire pesszimista es motivalatlan vagyok nincs kedvem semmihez .Ha eszembe jutnak dolgok (emlekek) amiket rosszul csinaltam v elrontottam nem tudok rajta tovabb lepni es akar honapokig nyomaszt.Az egyetlen nyugtatom amikor megiszom egy egy felest .Akkor tudok koncentralni es ezek a dolgok elcsendesednek a fejemben.Sot neha par ital utan jobban koncentralok mint egyebkent mert a fejemben allandoak a zajok es nem birom mar..
2015. jan. 19. 16:26
 1/2 anonim válasza:
Pszichológus. Hasonló helyzetben voltam, engem rendbe tett. Sok sikert!
2015. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ital, csak átmeneti "könnyebbség", hosszú távon nagy bajt fog okozni. Nem szabad probléma megoldásnak használni, mert egy idő után átveszi az irányítást, és innod kell, mert nem lehet leállítani.


Inkább keress valami vallást, az ilyen problémákra, egy jó vallási, fiatal közösség jó szokott hatni.

2015. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!