Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a pszichológusával?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy..

- mióta jársz hozzá

- segít-e

- érzel kötődést

- mosolyog vagy komor

- odafigyel rád vagy máson jár az esze

- érdekli amit mondasz vagy csak túléli

- mondta mit gondol rólad vagy sem


Meséljetek :))



2015. febr. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

-másfél éve

-rengeteget

-persze, kötődés nélkül az egész működne

-hol mosolyog, hol komor: attól függően, hogy én milyen lelkiállapotban vagyok, azt jelzi vissza

-abszolút odafigyel rám, soha nem éreztem, hogy máshol járna az esze, pedig volt, hogy súlyos gondjai voltak (akkor ezt elmondta)

-érdekli, kapcsolódik hozzám

-sose mondta, mit gondol rólam. Azt jelzi, hogy mit gondol arról, amit elmondok. Rég rossz lenne, ha minősítgetni kezdene... (Ha mondott is rólam bármit, az csakis pozitív megerősítés volt.)

2015. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maganhoz jarsz? milyen problemaval? :)
2015. febr. 17. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

- 5 hónapja kb

- segít. rengeteg olyan gondolatot ébreszt fel bennem, ami magamtól eszembe se jutott volna, tudok dolgozni az összefüggésekkel, amikre miatta jöttem rá.

- nem érzek kötődést (de ez az én természetemből fakad)

- kedves de komoly (nem komor), viszont nevet a poénjaimon ami plusz pont

- teljes mértékben odafigyel

- érdekli

- mondta, sőt... fura a viszonyunk, én két alkalom után kértem egy diagnózist, úgy volt, csak ezért megyek, aztán végülis rajta maradtam. így aztán tudom, alapjában mit gondol, de ezen kívül csak akkor ad visszajelzést, ha konkrétan kérdezek (akkor viszont konkrétan válaszol)


magánba járok, a probléma nem publikus és elég összetett :)

2015. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!