Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kapcsolat a rajongás és a...

Van kapcsolat a rajongás és a függőség között?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra, hogy valaki imád egy tévésorozatot vagy valamilyen zenét, stb... Pontosan mikor beszélünk az egyikről, és mikor a másikról?
2010. febr. 12. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolat lehet hogy van egy kicsi.De attól pl. ha nekem nagyon tetszik egy szinész(a szerepéért,ahogy játszik,ahogy kinéz) rajongok érte, ha meglátom esetleg máshol akkor felcsillan a szemem, de attól még NEM ájulok el függő szinten ha meglátom, nem kutakodok utánna.(hol lakik, száma, nem hivogatom,nem csak róla beszélek, nem ő az életem értelme,ha valami baleset éri esetleg akkor én is nem leszek öngyilkos,nem öltözök úgy mint ő,nem hordok olyan frizurát....szerintem ezek jelentik MÁR a függőséget.)
2010. febr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A függőség már az életed többi részének a rovására megy.
2010. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!