Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy én is örököltem...

Lehet hogy én is örököltem valamit? 17 L

Figyelt kérdés

Apám is asperger volt, de öngyilkos lett és ránk hagyott mindent.(drogok és ivászat miatt)

Ez még 3 éves koromban történt.

Most 17 éves vagyok, boldog családban élek és 3 tesóm van. De mindháromnak valamilyen szintű betegsége van.

A 9 éves húgom diszleksziás, a 6 éves öcsém Down-szindrómás, a bátyám pedig asperger szindrómás.

Közülük a bátyám a vér szerinti testvérem, az öcsém és a húgom a mostoha apámtól van.

Mindezeket félretéve imádom őket, nem tudnék nélkülük sehogy sem élni, de nekem is vannak fura dolgaim.

Mindhárom tesómnak van valamilyen betegsége. Utánanéztem az asperger szindrómának interneten, könyvekben, és a viselkedésük eléggé rám illenek...lehetséges?:S


2010. febr. 12. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Lehet,h csak belelátod a mumust :)) Tudod,ez olyan,ha megnézed egy akármilyen betegség tüneteit,azért sok esetben találhatsz magadra illőt,főleg pszichés dolgoknál,ami önmagában közel sem baj.De ha kétségeid vannak,akkor keress fel egy szakembert,fő a megelőzés.Ha szabad kérdezni,milyen "tüneteid" vannak?
2010. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valóban Asperger-szindrómád van, de nem biztos. Ezt nem tudod magadnak diagnosztizálni. Majdnem mindegy, hogy tudod-e, mert nem lehet rajta változtatni.
2010. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy öngyilkos hajlamokat okozna. Dührohamokat még csak-csak, de ez nem borderline.
2010. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!