Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt esetleg pszichológu...

Vannak itt esetleg pszichológus hallgatók, akik beszélgetnének velem a problémáimról?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm,ha valaki ír!
2015. febr. 21. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy őket érdekelné a te problémád? Azért mert pszichológiát tanulnak? De nem azért, hogy ingyen oldják meg mások bajait és nem is arra való egy ilyen ember.
2015. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem azt írtam,hogy megoldani,hanem beszélgetni a problémákról.Úgy látom,szövegértési gondjaid vannak...

Másrészt meg,igen,ha én annak tanulnék,akkor gyakorlásként,vagy,hogy minél jobb szakemberré váljak,gondoltam,hogy ez valakinek egy lehetőség lehet.Meg persze nekem is,nem tagadom.

2015. febr. 21. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, de látod mekkora tolongás van itt. Van nekik gyakorlati helyük, kétlem, hogy a Gyakorin fognak pötyörészni.
2015. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem gyakorlás, ha valakinek a problémáját elolvassák és tanácsokat adnak. Esettanulmányokkal találkoznak bőven a képzés során.

Attól, hogy valaki pszichológiát tanul, még messze nincs feljogosítva a páciensekkel való foglalkozásra. Az öt éves alapképzés során ideáig nem is lehet eljutni.

Konkrét esetekkel terapeuták foglalkoznak. Náluk azonban alapvetés, hogy kizárólag személyes kapcsolatban dolgozzanak a pácienssel, mert a terápia csak így működik.

Aki itt és így akar gyakorolni, annak nincs túl sok köze a szakmához... csak rossz tanácsokat kaphatsz.

2015. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi szépen a választ.
2015. febr. 22. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!