Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szexuális érettség hiánya...

A szexuális érettség hiánya megemeli az intelligenciát! Igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés
És ha igaz akkor a szexuális érettség elveszi az intelligenciát?

2015. febr. 21. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Szerintem független egymástól a két dolog.
2015. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor újra nekiülhetek a pszichológia tankönyveknek hogy megértsem! És te ezt honnan tudod?

Milyen forrásból feltételezed?

Mert úgy vettem észre hogy meglátok valakit az ellenkező nemből akit nem bírok nem észrevenni akkor meghülyülök!

De ezt az állítást évek óta hallom!

Te mit tennél ha szerelmes lennél valakibe? Könyvtárba járnál vagy buliba?

2015. febr. 22. 00:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy jó lenne ha igazad lenne csak nem tudom bebizonyítani addig ameddig ki nem próbálom! :)
2015. febr. 22. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ mire használja a fölös energiáit, ha arra hogy tanuljon és fejlessze magát az inteligenciája is nőni fog ,bár más elfoglaltságok is léteznek, rosszra is felhasználhatja főleg ha ingerlékenyebb lesz a szex hiánya miatt.
2015. febr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.
2015. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az intelligencia genetikailag adott, minimálisan fejleszthető, de nem ingadozik külső tényezők függvényében.

A könyvtárba járástól az intelligenciád nem fog nőni, maximum az általános műveltséged, az meg teljesen más.

A vonzalom, vágy nem az intelligenciára hat, hanem a racionalitásra.


Személyes tapasztalatom, hogy a magas intelligenciájú embereknek a szexuális kultúrája is magasabb, úgyhogy nem fordított, hanem inkább egyenes arányosság áll fenn a két dolog között.

2015. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kettő nincs szoros összefüggésben.

Max a figyelem szempontjából van értékelhető jelentősége.

Csak egy példa: Attól, hogy valaki naponta 2,3 szor együtt van a csajával pasijával még lehet egy full kémikus vagy akár atomfizikus is.

Nem tudom, hogy milyen formában és milyen pszichológiával foglalkozó könyv vizsgál ilyen összefüggéseket.

Annyi lehet max, hogy egy szexuálisan éretlenebb (értsd jól soha életében nem volt senkivel és nem is lesz lehetősége, mert félénk visszahúzódó, az lehet, hogy minden erejével egy bizonyos irányba fogja terelni a gondolatait és bizonyos területen kiemelkedőbb lesz, de ez idő függvénye. De, hogy intelligensebb lenne? Azt nem hinném. A szexuális érettség is hozzátartozik az intelligenciához & az általános műveltséghez. Sőt szexualitás nélkül elég sivár az emberek élete. Bizonyított tény. De erről lehetne hosszasan beszélgetni.

2015. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Magamról volt szó és a zsenialitásomra keresek választ!

Egyenlőre több összefüggő okozat lehet az oka!

Igen jó érzékem van az alkotómunkához!

2015. febr. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!