Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

50,6 kg vagyok 168 centihez, tehat nem kövér. voltam már 70kg és 47 is. nem ettem és lefogytam, aztán sokat ettem, visszamentem 58ra és most megint le. Nem szeretném már ha az étel körül forogna a világom..

Ma megettem egy csomó csokit/nápolyit, és most erősen büfögöm vissza a darabokat. Hagyjam hogy kijöjjön, vagy inkább próbáljak lenyugodni, és holnap visszafogni magam, vagy ne fogjam vissza magam holnap, egyek rendesen? tudom hogy hulye kerdes de mini krizisben vagyok es paniklok



2015. febr. 22. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Szia nagyon sajnállak én is anorexiás vagyok a lényeg hogy nyugodj meg és egyél rendesen mert nagyon rossz lesz a későbbiekben remélem sikerül és segítettem, drukkolok
2015. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meggyogyultal azota?
2017. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!