Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

kiábránditó a helyzet nemtudom mit kezdjek. esti suli éretségin vagyok heti két nap. már második éve. előző évvége fele volt egy külföldi utam, igy abba maradtunk igazgatóval, hogy újrajárom az évet. újra jártam gondoltam tisztalappal újra könyebb lesz. azt is hozzá teszem hogy mindifg is tanulási gondjaim voltak, sose szerettem, mindig félválról vettem és mindig a határt érintettem. de most szembesültem igazán hogy milyen mennyiségü tananyag ami eddig kimaradt évek alatt, vagyis hogy milyen elmaradásban vagyok. nem tanultam meg tanulni, most estem neki az elmult hetekben úgy igazán hogy megpróbáljak tényleg tanulni órákat úgy mint még soha, de olyan sziten nem marad meg semmi és nem értem, hogy akkor döbbentem le igazán hogy igy hogy lesz évvége.. mert vannak elmaradásaim, s nemtudtam pótolni se meg nem is értettem igazán az anyagrészt.

3 hónap alatt az én szintemen lehetettlen több évet pótolni foggalmamsincs mihez kezdjek

arra gondoltam bemennék és kiiratkoznék, elmondanám igazgatónak, és hogy legalább 1 évre lenne szükségem egyénileg mindennap mindentárgyból felkészülni. és visszairatkoznék ha úgy érzem hogy megy. de igy.. egyáltalán lehet e ilyen mennyiségü tudásra szert tenni?. ugy hogy gyenge memoriámbol olyan legyen hogy mindent megjegyezzen szórol szóra ?? hozzá teszem hogy már elmúltam 20. van egy okj szakmám de nem érek vele sokat. Ti mit tennétek ??


2014. márc. 26. 18:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!