Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ez rám hatással?

Lehet ez rám hatással?

Figyelt kérdés
Az anyai nagyapám és az egyik testvére öngyilkos lett, apai ágon a nagybátyám megkísérelte. Lehet hogy adott helyzetben én is megteszem függ ez a genetikától? Személyesen nem ismertem őket.
2010. febr. 13. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet rád hatással, de ez nem genetika, hanem mintakövetés. Lehet, hoyg egy rossz pillanatban bevillan, hogy hiszen ők is megtették már, és akkor én miért ne... Tudatosan kell szembenézned ezzel, és tisztáznod magadban, hogy ez bármiféle esetben elfogadható megoldás-e a számodra. Ha nem, akkor ezt erősítsd magadban. Nincs genetikai örökséged az öngyilkosságra.
2010. febr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet rád hatással, de ez nem genetika, hanem mintakövetés. Lehet, hogy egy rossz pillanatban bevillan, hogy hiszen ők is megtették már, és akkor én miért ne... Tudatosan kell szembenézned ezzel, és tisztáznod magadban, hogy ez bármiféle esetben elfogadható megoldás-e a számodra. Ha nem, akkor ezt erősítsd magadban. Nincs genetikai örökséged az öngyilkosságra.
2010. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs a dupláért, a technika ördöge.
2010. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hatással van rád, mert amugy nem irtad volna... szerintem tedd meg. xD
2010. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

genetikától nem függ, csak mivel tudod, hogy már vki metette a családból így nyilván benned van

De ne tedd meg, nem szabad a problémák arra vannak hogy megoldjuk nem azért hogy elfussunk előjük

Én próbáltam meghalni egy olyan hülyeség miatt hogy ma már teljes mértékben elitélem magam:D

szóval, nem szabad!!

2010. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sok agyasnak üzenem hogy nincsenek ilyen szándékaim, nem is ismertem ezzeket az embereket, pár elcsípet beszélgetésből tudom mi történt velük. Az érdekelt hogy genetikailag öröklödik-e ez a hajlam.
2010. febr. 14. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!