Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki járt már pszichiáternél?...

Ki járt már pszichiáternél? Milyen volt, mi miatt mentetek/küldtek el oda?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 21:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha tapasztalatból beszéltél, akkor te vagy az a szerencsés, akivel nem történt meg. Nem a hozzáértéssel van a baj, hanem, hogy hibáznak, de ezt nem ismerik el. Egyébként nekem kellett mondani a háziorvosnak, hogy küldjön el ide meg oda, és én kerestem fel magánorvosokat, több ötletem meg nem volt, és orvos mondta, hogy menjek el, úgyhogy maradt a pszichiáter. A fáradtság miatt persze nem tudtam koncentrálni, és többet is aludtam, volt még mellkasi fájdalom, és tarkófájás, de ezek nagyon kis problémák voltak a fáradtsághoz képest, ezeket el is mondtam neki. Semmi szomorúság, sem rossz közérzet, sem szorongás, lehangoltság, stb. Ő is azt mondta, hogy lehet a fáradtság pszichés probléma, kb. 5 percet beszélgettünk, felírta a gyógyszert. Pl. a koncentráció probléma az volt, hogy néha nem vettem észre, és elírtam egy számot, most pedig, hogy szedem az antidepresszánst, arra nem tudtam odafigyelni, hogy mikor vált zöldre a lámpa az átkelőhelynél. Az orvosoknak is más a véleményük, van, aki egy kis problémával is kivizsgálásra küld, van, aki ugyanazzal nem. Az, hogy nem ismert annak az antidepresszánsnak a hatásmechanizmusa, betegtájékoztatóban volt leírva.
2015. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!