Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológiai betegség?...

Pszichológiai betegség? Mindenféle jöttment facebook-os "ismerős"-nek a magánélet kitárgyalása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már teljesen idegroncs leszek lassan, mert egy családtagunk mindenkinek kitárgyalja a családi dolgokat facebook-on!

Már beszéltem vele normálisan most már tényleg nem tudom magam tűrtöztetni és már elég csúnyán!

Kajak azt hiszi, hogy ő ismeri az illetőt csak mert pár kedves mondatot ír meg gondolom Smile-t!

Teljesen kivagyok már akadva rá azaz bocsánat, MINDENKI!

Mit csináljak ezzel a nemnormálissal? Nem tudok szebben fogalmazni már tényleg a családra megy!

Biztos van ennek valami pszichológiai diagnózisa, légyszíves írjátok meg mi!



2015. febr. 26. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinalni hogy nem mondasz el neki semmit.
2015. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem kell vele tartani a kapcsolatot, valamint nem kell vele ismerősnek lenni facebookon sem, akkor nem látod, miket rak ki.
2015. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves az illető? Előfordul, hogy valaki fiatal, éretlen és annyira feltűnési viszketegsége van, hogy így próbálja felhívni magára a figyelmet. Egy idősebb, felnőtt ember próbáljon meg beszélni az illetővel, olyan, akinek tekintélye van a családban. Vannak ennek az illetőnek barátai, vagy bárki közeli ismerőse, akivel megbeszélhetné ezeket? Mert lehet, hogy csak közeli kapcsolatokat szeretne ezáltal kialakítani, barátokat szeretne, és emiatt csinálja ezt, nem? Ilyen esetben ha elhatárolódtok tőle, az lehet, hogy csak többet árt neki..
2015. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!