Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáradékonyság! Mitől lehet?

Fáradékonyság! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában elég fáradékony vagyok. Kimerülhettem?

Van 2 eset: az egyik, hogy elvégzem a napi teendőimet: suli, tanulás itthon, de akkor utána nem tudok már semmi egyebet csinálni (elfáradok), pedig szeretnék még mozogni egy kicsit.

Azonban ha ezt a megoldást választom éjszaka nagyjából kialszom magam, és minden megy tovább.

Nos a napokban megelégeltem hogy sosem jut időm magamra, ezért félretéve egy kicsit a tanulást elkezdtem edzegetni, jógázni. Ez ment kb 2 hétig, de utána muszáj voltam abbahagyni, mert nagyon kimerültem. Azt hittem hétvégén kipihenhetem magam, de nem sikerült. Azóta meg csak eltelt még egy hét, amin nem csináltam semmit suli után, csak hazajöttem és kidőltem. Mitől lehet ez?

Eszek rendesen, iszok eleget, de nem bírom az iramot.

Pedig nem gyors...



2015. febr. 27. 05:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradság. Egyél sok nyers zöldséget, gyümölcsöt! Valamilyen jó multivitamin is segíthet.
2015. febr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
butaság szép szóval amit az első irt, tápos vagy. nem vagy hozzászokva.Elkezdtél sportolni kicsit és fel kell erősíteni/fejleszteni a szervezetedet is hogy annyi energiát előálítson ami fedezi az új életed szükségleteit..most kb annyi engergiát álitott első a szervezeted ami a semmittevéshez elegendő. ha keményen sportolsz, és utánna leálsz hirtelen. napokig nem alszok kb mert annyi energiád van.
2015. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
A cukrod rendben van? Én sajnos cukorbeteg vagyok és ennek egyik bevezető tünete az állandó, indokolatlan fáradtság, gyengeség érzés. És ez egy olyan szemét betegség, hogy nem lehet kigyógyulni belőle. Diétázni kell, gyógyszert szedni, sokat mozogni, fogyni, de mindez csak féknek jó. Szóval nézesd meg a cukrod, jobb félni, mint megijedni!
2015. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!