Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nimfomániával sima pszichológu...

Nimfomániával sima pszichológushoz kell menni vagy szexuálpszichológushoz? Ha rossz helyre írtam a kérdést előre is bocsánatot kérek.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már kislány korom óta problémám volt a fiúkkal...mostanra ez addig fajult hogy vadidegenekkel lefekszek van hogy nem is védekezek és nem érzek irántuk semmit érzelmileg de nem tudok parancsolni..mintha egy hang mondaná hogy meg kell tennem, nem tudom kontrollálni a szexualitásomat..folyamatosan a szexre gondolok és idegen fiúknál is türtőztetni kell magam mert csak azon gondolkodok "milyen lehet vele a szex"...én nem akarom ezt ezért szakértő segítségét szeretném kérni......

2015. márc. 1. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én pszichológus vagyok, megbeszélhetnénk egy találkát privátban?
2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
mindkettő jó, de mindenekelőtt egy óriási pofon kell neked, hogy a fal adja a másikat. Jóccakát.
2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz fordulj. Hasonló volt velem is, és ez bizony gyerekkorból fakad, semmi köze magához a szexhez, sokkal inkább az édesapádhoz fűződő kapcsolatod okozza valószínűleg (4-6 éves kor körül érdemes keresgélni).
2015. márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!