Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sima rossz kedv vagy már...

Sima rossz kedv vagy már kicsit komolyabb?

Figyelt kérdés

Egy ideje levert vagyok semmi se érdekel már igazán

Nos ez nem anyira igaz...

Egy ideje elkezdtem nézni néhány Animét azokon elszórakozok.

úgy érzem mintha ez a valódi világ már nem érdekel.

Inkább már nem is nagyon akarok élni se már :S

Lehet hülye a kérdés De ez nekem nagyon komoly gondot okoz Valahogy mindig úgy érzem mintha az életemből hiányozna valami...


2011. nov. 30. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne keresni azt a valamit. Egy pszichológus tud segíteni.
2011. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De fogalmam sincs hozzá hogy hogy kezdjek neki ...

Mondjuk ez már évek óta tart ez a rossz kedv... csak most megint erősebbnek élem meg a hatását mint eddig

2011. nov. 30. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korod, bár fontos lenne...Első körben menj el a házi dokihoz, és vázold fel neki is ezt a problémát. Azt mindenképp mondd el, hogy nem most kezdődött, hanem már jó ideje tart. Kérd meg irányítson pszichológushoz /ha lehet ingyeneshez-mert egyébként irtó drága/. Oda meg szépen eljársz majd rendszeresen. Ne várj első pár alkalommal nagy javulást, ez mindenképpen egy hosszú folyamat.
2011. dec. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már a suliban tudtak róla... és mindig idegesítettek kihoztak óráról és próbáltak beszélgetni erről ...

De, ezzel csak rosszabb lett a dolog

2011. dec. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!