Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A zárkózott embereket beképzel...

A zárkózott embereket beképzeltnek vagy zárkózottnak látják a többiek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy viselkedik, a beképzelt emberek kifelé nyilvánulnak meg elég negatívan, a zárkózottak elvannak a külvilág nélkül is egymaguk.Őróluk inkább azt gondolják hogy túlságosan maguknak valók nem beképzeltek
2010. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

attól függ..

hogy öltözik..milyen a baráti köre.Vannak azok a tipikus emberek akik senkivel nem beszélnek, csak azzal az adott dologgal foglalkoznak amivel megbízták őket, ilyenek pl az un:stéberek..mint az iskolában,akiket könnyen lehet cikizni,mert szegények úgysem vágnak vissza.

És vannak azok,akik külsőre átlagosnak néznek ki, vagy inkább túl jól,akiknek megvan a saját baráti társaságuk és nem foglalkoznak a többiekkel,őket inkább tartják nagyképűnek,mert a többi ember úgy érzi, h mellőzve van az adott ember társaságában.Tehát igazából így összegezve 3 csoportot tudok létrehozni:

azokét:

-akiket zárkózottnak látnak az emberek és ezt kihasználják

-azokat,akik zárkózottak a maguk nevében egy kisebb baráti társasággal,őróluk az emberek inkább tudomást sem vesznek

-és a ,,titokzatosak",akikről nem lehet sokmindent tudoni, csak azt h jól néznek ki,vagy van egy egyéni személyiségük,ami megfejthetetlennek tűnik de sokmindenkivel nem tartják a kapcsolatot,nekik is megvan a saját baráti körük,őket tartják az emberek azthiszem nagyképűnek.

de lehet h ez mind csak az én meglátásomban létezik ebben a formában

2010. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Sztem beképzeltnek, olyan nem törődöm senkivel se, csak én vok a jó, csak én vok az okos

én nagyon zárkózott vagyok, és rólam mindneki azt gondolja, hogy azért mert nem alacsonyodok le más ember szinjére, pedig nagyon szívesen beszélgetnék velük, csak nagyon nehezen nyílok meg és ebből adódik a sok konfliktus

2010. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
A zárkózott ember is volt nyitott, de rossz tapasztalatai miatt inkább nem nyit senki felé. Sokat gondolkodnak, sokszor filozófus alkatok, nem beképzeltek inkább bizalmatlanok.
2010. febr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Csak a saját példám: nagyon introvertált vagyok, emberi kapcsolataim és az önbizalmam romokban. Az emberek többsége mégis azt hiszi, hogy egyszerűen felsőbbrendűnek képzelem magam.
2010. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Sok kis gyökér azt sem tudja, hogy milyen zárkózottnak lenni. 14 évesen már csak 2-3 barátom maradt (fiúknál, én is fiú vagyok, de ne értsd félre), többiekhez zárt vagyok. Van 1-2 dolog, amihez viszonylag nyílt vagyok, de a többihez pedig abszolút zárt. Nekem csak 1 olyan volt barátom van, aki 15 éves létére úgy viselkedik, mint egy 5 éves, és bezárkóztam iránta. Alig szólok hozzá, köszönni sem szoktam neki. Ahogy serdültem, úgy kezdtem el mindent egyre érettebben látni. Emiatt zárkóztam be. De régen is viszonylag zárt ember voltam. Én már kinyílni nem nagyon fogok, ha nem lenne családom, és az a 2-3 barátom, akkor harakirit követnék el, számomra már nem éri meg ebben a világban élni. Csak azért nem lépek ki ebből az egészből, mert van 2-3 barátom, és 1 családom.
2014. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!