Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zárkózottnak tűnök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózottnak tűnök?

Figyelt kérdés

Zenét hallgatok,vagy olvasok, amikor buszozok, sétálok, várok valahol stb.

A barátaim szerint így zárkózottnak tűnök, és ezért nem szólít meg senki/nem ismerkedek senkivel.Mert szerintük buszon, meg buszmegállóban lehet a legjobban ismerkedni, és véleményük szerint jól nézek ki, és tuti, hogy valaki szeretne velem beszélgetni:D

Jó, tételezzük fel, hogy valaki meg akar szólítani.

Ti megszólítanátok egy zenét hallgató lányt?:D


2011. okt. 19. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár zenét hallgat, akár nem, én nem szólítom meg:D 18F
2011. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmmm, nos ez is egy álláspont:D
2011. okt. 19. 17:42
 3/7 A kérdező kommentje:

ja, egyébként 16/L

bár ez most tök felesleges információ, de mindegy:D

2011. okt. 19. 17:46
 4/7 16Jessica16 ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy megszólít, ha tetszel neki. Nálam is ez van mert imádom a zenét. Egyszer mellém ült egy srác egyébként nem volt semmi.Egész végig éreztem hogy bámul. hát ránéztem és látom h mond valamit onnantól kezdve kivettem a fülest és tök jól elbeszélgettem vele. Azóta a legjobb barátom :D
2011. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Növelnéd az esélyeidet, ha nem hallgatnál állandóan zenét.
2011. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Őszintén szólva nem akarom növelni az esélyeimet, csak rá akarok cáfolni a barátaim állítására.:D

2011. okt. 19. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem a zenehallgatásnál pont jó, hogy könnyű leszólítani a zenehallgató egyént, annyival, hogy milyen zenét hallgat. :D
2011. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!