Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Indulatkezelesi problem....

Indulatkezelesi problem. Korulbelul 1eve kezdodott az egesz, van 2gyonyoru gyermekem 4eves es 1eves. Es a 4evessel (aki joszivu, ragaszkodo, szotfogado, turelmes kisangyalka) eleg sokszor turelmetlen vagyok vele?

Figyelt kérdés
Peldaul olt mar olyan h felloktem h siessen mar, ha epp megyunk ki setalni akkor siettetem h gyere mar, vagy mikor tolom a kocsiban az 1evest o meg rollerezik es azzal "szekalom"h menj elottem, ne mellettem gyere. Volt olyan is h mosta a kezet es a szappant nem mosta le es en megrangattam. Szoval elo fordul h atkattan es megrangatom vagy duhombe racsapok az asztalra, amit persze lat es sokszor latom a indulatos viselkedesem rajta is. Hiszen tukor vagyok. Amint csunyan viselkedtem vele akkor egybol meg is banom es bocsanatot kerek tole, de egy bocsanattal nem oldodik meg semmi. Nagyon bant h igy viselkedem vele vagy az 1vessel is volt mar h felakart keredzkedni es en dobbantottam indulatomban a labammal. Mit csinaljak? Annyira de annyira szeretem oket h meghalnek ertuk, ok a szerelmeim. MagneB6ot szedek, itt ott iszom stressz ellen teat. Kulfoldon elunk es nagymamara nemtudom rabizni oket, senkire sem tudom rabizni oket, csak mi vagyunk 4en. Lehet depresszios vagyok? Ha peldaul ki kell mennunk jatszoter v bolt mar jon bennem egy ideg olyan felelem szeru, lehet panikbeteg vagyok? Pszichologuson gondolkodtam de itt 50£ 45perc, naon draga. Igy is mar belul a lelkiismeretem h csunyan vilkedtem a gyermekemmel. A szuleim eleg"ideges tipusok", hamar felkapjak a vizet es tulreagalnak mindent. Mondogatom magamban h nem akarok olyan lenni mind ok. Mikor kicsi voltam tudom h eleg sokszor kikaptunk a hugommal, lehet innen jon az en viselkedesem is. Nemtudoom. S o s
2015. márc. 6. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Azt írtad, 4-en vagytok, gondolom a férjed a másik. "Elsősegély" gyanánt kezdj hozzá valamilyen sporthoz. Remélem, a férjed tud vigyázni este fél órát a gyerekekre, amíg elmégy futni. Ez segíthet valamennyit, a mozgás csökkenti a stresszt. Ha egész nap a gyerekekkel vagy, más társaságod nem nagyon van, érthető, ha egy idő után ideges vagy és idegesen reagálsz, de attól még ez baj. Ha van ott mondókás kör vagy hasonló, járjatok oda, akkor jobban lesz társaságod. Nem tudom, mennyire beszéled a helyi nyelvet, de a gyerekeknek nem fog megártani egy kevés idegen nyelvű mondóka, csak otthon taníts nekik magyar nyelvűeket is. Neked meg szebb lehet tőle a kiejtésed, az is valami :-) Fel a fejjel!
2015. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!