Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegbeteg, turelmetlen es...

Idegbeteg, turelmetlen es donteskeptelen vagyok. Mitol?

Figyelt kérdés
Ugy 3 napja kezdodott. Amugy se vagyok egy hu de nyugodt ember, de ok nelkul sose idegesitettem fel magam. Most hozzamszolnak es robbanok.. Minden semmiseg felidegesit.. Pl. Anya tok szepen megkerdezte, hogy miert nem bundaskenyeret reggeliztem . Mondom mert nem az esett jol es olyan ideges lettem, hogy mi az, hogy megkerdezte, hogy sirtam is az idegtol. Ha valaki ramir facebookon az elso reakciom "minek irt ez mar megint?" akkor is ha olyan szemely ir ram akivel meg ezelott minden korulmenyek kozott imadtam beszelni. Raadasul teljesen donteskeptelen lettem. Hivtak a baratok moziba de mar 2 napja nem tudom eldonteni, hogy menjek-e?! Mindenert kuabalok csapkodok...legszivesebben tornek zuznek. Amugy ahogy igy visszagondolok akkor kezdodott ez az egesz miota iszonyatosan megfajdult a fejem. Az meg ertheto volt, hogy ingerlekeny vagyok, de most mar semmi bajom es megis. Sokan mondjak, hogy kamaszkorban par nap idegesseg normalis, de en megis meg vagyok ijedve. Mi bajom? Hogy nyugodjak le? Amugy semmi nem tortent amitol ilyennek kene lennem 15L
2013. szept. 27. 11:45
 1/3 anonim válasza:
ezeket az érzéseket,sokszor a tudatalattid csinálja.félsz valamitől,de nem tudod megfogalmazni,hogy mi az.az lehet a betegségtől való félelem is mert ha mondjuk a családodban volt már olyan beteg aki belehalt,akkor ez is okozhatja a félelmedet.de ne félj ez nem tart örökké és mindenkivel előfordul,korosztálytól függetlenül,ha meg nem akkor érdemes lenne valami enyhe gyógynövényes szorongásoldót szedned erre az időre.
2013. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 32 éves vagyok, és sokszor előfordul ez velem is. általában valami nyomaszt, azért van ez.


a döntésképtelenség a legrosszabb.

2013. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok és én is vagyok ilyen :) Tudom, ez rajtad nem segít, viszont ha elkezdek gondolkodni, akkor mindig rájövök, hogy valamin mélyen belül rágódok/szorongok/aggódok és ha azt végiggondolom, kitalálok egy megoldást, akkor enyhül a feszültségem is és kevésbé leszek harapós. Nálad is lehet valami, ami jobban aggaszt, mint hogy elsőre eszedbe jutna.


Amúgy meg 15 éves vagy, kamaszodsz, suli is kezd talán nehezebb lenni, növekszik a teher a válladon és lehet, hogy aggódsz, hogy hogy fogod ezt kivitelezni.

2013. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!