Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórosan feledékeny vagyok. Mi...

Kórosan feledékeny vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor fordul velem elő, hogy valamit mondani akarok aztán elfelejtem, hogy mi volt az. És aztán nem is jut eszembe. Napjában legalább 3x-4x.. És nem csak ezeket, hanem mindennapos dolgokat képes vagyok elfelejteni. Mint pl. vmit be kell vinni suliba. Állandóan elfelejtem. Régebben nem volt ez velem. És még csak 17 vagyok. Lehet ez valami komolyabb dolog miatt?
2010. febr. 14. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. :(
2010. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is sok mindent elfelejtettem a suliban, de azért mert nagyon untam a sok marhaságot.

Ha unod a sulit és elfelejtesz dolgokat, az normális, a memoriád szelektálja a sok szart.

2010. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán előre szorongsz, hogy megint elfelejtesz vmit... egyszerű írd fel a dolgaid. ( pl. telefon emlékeztető...)Kicsit macerás, de biztonságot érezhetsz. Ha beszéd közben felejtesz el vmit - arra meg azt szokták mondani - látod van erre régi mondás is már... szal, nem egy különleges dolog - " sbaj, biztos nem volt olyan fontos"...
2010. febr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És amit nem vittél be, hát istenem, abban volt a házi feladat. . .
2010. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!