Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feledékeny vagyok, mit tanácso...

Feledékeny vagyok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem a tanulásban szoktam felejteni, mert amit jól megtanulok az megmarad(majdnem kitűnő tanuló vagyok) hanem, hogy pl. hova tettem az előbb egy tárgyat.. vagy kigondolok valamit, hogy rákeresek google-ba aztán elfelejtem mit is kerestem.. Nagy baj van velem?

15/F


2010. jún. 16. 10:43
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Na, ezt gyorsan felejtsd el! :)
2010. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 19 néves lány vagyok, néha velem is elöfordul ilyesmi. Én is elég jó tanuló vagyok ilyen dolgok ellenére (4-es átlagú).

Ha valami nagyon fontosat találok ki azt beírom a telefonba, azt legalább könnyen megtalálom. Szerintem használhatod te is ezt a módszert, vagy füzetbe is írhatod. Ha elfelejtem,h mit keresnék, fogom és megnézem. Amúgy sz.tem nincs bajod, csak te is szeleburdi vagy. Én is gyakram kapkodom,ezért ez rám is igaz.

Ne aggódj ,csak figyelj jobban oda.

:D

Remélem segítettem

2010. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én azt tanácsolom hogy adj kölcsön nekem egy kis lóvét. Aztán majd hozom...
2010. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek adjunk tanácsokat? Úgyis elfelejted... amúgy lehet, hogy kevesebbet kellene cuccozni, az segíthet :D


De a viccet félretéve, szerintem a zsúfolt nap, a stressz, a kialvatlanság okozhat ilyen gondokat, ezekre kell figyelni és akkor talán nem olyan szétszórt az ember

2010. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kavint
2010. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tisztelt moderátor.Én csak jelezni kívántam hogy valaki gúnyolja az oldalt És kirakja a kérdéseket .Ezért nem kellett volna azzal megtisztelni hogy figyelmeztetést küld.Boccs hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2010. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!