Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem vágyok...

Mit tegyek ha nem vágyok emberek közé bizonyos okokból és nem is vagyok emberek közé való?!

Figyelt kérdés

hogy létezik így az interneten valamilyen mentális betegségekre vonatkozó kérdőív? jártam már pszichológus szakembernél egy jó párszor de nem volt sok segítségemre.


tehát ami a szellemi sérülés mentális betegségeket feltérképezi.



2015. febr. 8. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Előszöris üdv a klubban. Mármint a kérdésed első részét illetően. Különben mit értesz azalatt, hogy nem vagy emberek közé való?
2015. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy érti azt,hogy üdvözöl a klubban?


Úgy hogy nem tudok egy emberi közösségben nem tudok kiállni saját magamért és olyan furcsán viselkedek másmilyen vagyok(mindig ezért mondták azt ,hogy hülye vagyok óvodába iskolába meg hisztiztem is óvónőnek neki mentem gyerekekkel verekedtem szóval szörnyen nem vágyok emberekközé sokat bántottak is) meg magamnak való vagyok. Még nem ér stressz addig nyugisan békésen elüldögélek magamban. De mindenhol iskolai közegekben is baszakodtak nekem így megtaláltak.

2015. febr. 8. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Tökre úgy érzem mintha valamilyen másik bolygóról jöttem volna ide megszületni mondjuk a Marsról.


Mintha nem is ember lennék ha nem valamilyen másmilyen élőlény emberi testben.

2015. febr. 8. 20:07
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak meg kell találni a tulajdonságokhoz leginkább illő társaságot.

Egyébiránt az internetes teszteknek nem szabad hinni, szakemberrel kell beszélni ilyen esetben, ha az nem vezet semmire... nos, akkor talán nem árthat, ha még egyet felkeres.

2015. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!