Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy pszihopata vagyok?...

Lehet, hogy pszihopata vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a dühön kívül minden érzelem eltűnik belőlem. Már egyre kevesebbszer vagyok vidám vagy akármi mås. Az osztályomban sok embernek én vagyok a célpontja és gyakran kigúnyolnak. Ilyenkor el szoktam képzelni, hogy fejbelövöm, hátbaszúrom, stb. őket, és ez jó érzéssel szokott eltölteni. A szüleim még az olyan pitiáner dolgokért is több mint egy percen keresztül kiabálnak velem, mint pl. nem ágyaztam be. Én ezt mind fapofával tűröm és amikor magamra hagynak, akkor nem szomorúságot, szégyent hanem erős dühöt érzek, ami még órákig fenn marad. 14/F

2015. márc. 11. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, nem vagy pszichopata. Csak tinédzser vagy, rengeteg benned az érzelem és a hormon, amit tetéz az, hogy rengeteg negatívum ér az életedben.

Ha valaki egész nap rosszul érzi magát, mind a szülei mind az iskolatársai között, akkor az mitől legyen boldog?

Emlékszem, belőlem is rendkívül heves dühöt tudott előhozni, ha az osztálytársam csúfoltak, sőt, lány létemre lezörgettem pár parasztlengőt.

2015. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy pszichopata. :) Ez ebben a korban normális. A szüleid nem akarnak rosszat, bár nem biztos, hogy helyesek a módszereik, mindenesetre természetes, hogy mérges vagy ilyenkor rájuk. Ez a korszak ezzel jár. A hátba szúrós lelövős már nehezebb ügy, ne hagyd, hogy eluralkodjanak ezek a szélsőséges gondolatok rajtad, bár a kamaszok (és a felnőttek is) olyan gonoszak tudnak lenni, hogy kicsit ezt is megértem...
2015. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem, nem vagy az. Amikor le loser-eznek meg ignoralnak a haveromat meg istenitik minden szavaert en meg barmit teszek akkor is a loser vagyok valahogy teljesen el tudnam kepzelni hogy beulok egy hummer h1-be es legazolom oket a rakba. De persze a normalis emberknel ilyenre nem gondolok. Ha latok koldust es adok neki pl. egy tabla csokit es halalkodik jo erzessel tolt el.
2015. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!