Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor hat a cipralex? 38 db...

Mikor hat a cipralex? 38 db után már kéne érezni valami hatást? Vagy még nem?

Figyelt kérdés
cipralexet szedtem 1 év 3 hónapig a depressziómra. aztàn abbahagytam mert teljesen jól voltam, de sajnos újra depis lettem... febr. 6. óta szedem, de egyàltalán nem érzek semmi hatàst, hogy jobban lennék pedig beszedtem 38 db-ot mikor hat..... vagy miert nem hat ..
2015. márc. 15. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezerszer le lett írva, az orvos által elmagyarázva, hogy az antidepi kúrát kizárólag az orvos utasítására, orvosi segítséggel lehet elhagyni. Most akkor így jártál....különben aki ez miatt visszaesik, másodjára más gyógyszert, vagy erősebbet adnak. Kísérletezz csak...
2015. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jártál mellette terápiára, ne csodálkozz. A gyógyszer tünetmentesítésre szolgál. Korábban hozzá szokhatott a szervezeted, ha csak gyógyszerezni akarsz, valószínűleg sokkal erősebbre lesz szükség.

Jobban tennéd, ha gyógyszer helyett inkább terápiával meggyógyulnál.

2015. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 év előtt nem túl jó ötlet letenni egy antidepit. Továbbá nem mindegy, hogy mióta voltál jól és főleg, hogy mennyire fokozatosan tetted le. Elvileg nagyjából ugyanannyi idő alatt kell hatnia (4-8 hét között), mint első alkalommal, de addig az odavezető út nem feltétlen egyezik meg a 2 esetben. (A 38 db-bal meg nem tudunk mit kezdeni, ezekről mg-okban szokás nyilatkozni.)
2015. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 mg-os és 2013. júliustól szedtem 2014. októberig. kb. december végéig voltam jól. febr. 6-tól szedem újra.
2015. márc. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!