Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zenét hallucináltam, mitől...

Zenét hallucináltam, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz most a közérzetem,talán az idő,talán a történelem vizsgán való bukásom és a vizsgák okozta stressz..vagy ezek kombinációja?

Ma szinte egész nap zenét hallgattam.

Szóval igazából ez történt:Zenét hallok a táskám felől miközbe nem szól zene már kezdem találgatni,hogy milyen zene mehet odamegyek megnézem nem megy zene... kihúzom a dugót visszamegyek nem hallom..

Nem szeretek emberek között lenni,amikor röhögnek beképzelem,hogy rajtam..

Félek a sötétbe és szinte mindentől.

Hajlamos vagyok bármin sírni,eléggé furcsa vagyok.

Van amikor olyan dolgokat megcsinálok amitől azt hiszem szerencsém lesz,és valaki azt mondja,vagy inkább megérzés,hogy ha azt nem teszem meg nagyon rossz napom lesz..

Kiskorom óta elég beszédzavaros vagyok,mert félek,hogy hülyeséget mondok és gátlásos is vagyok új emberekkel de még rokonokkal is.. A szeretet nem nagyon fejezem ki,a puszitól is visszahúzodok meg még az öleléstől is..

Mi lehet a bajom? Én csak olyan akarok lenni mint a többi normális gyerek.. 14/L



2014. máj. 30. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy sem depressziós, sem skizofrén. És normális vagy, szóval nem vagy más... Ezek nagyrésze a kamaszkor velejárói, amik nálad erősen jelen vannak, és a stressz meg persze hozzátesz ezekhez. A "hallucinálás" pillanatában meg nyilván zavart, stresszes voltál, így hajlamosak vagyunk odaképzelni dolgokat, de ettől még nincs bajod.
2014. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Pszichésen kimerült vagy és stresszes, és bizony depressziós!


"a puszitól is visszahúzodok meg még az öleléstől is"


Ez komoly?! Mindig, vagy csak mostanában?


Jó volna, ha elmennél egy gyerekpszichiáterhez. Minél előbb, annál jobb (háziorvosi beutaló kell hozzá) és szülői vagy tanári, felnőtt korú egyéb ember kísérete.

2014. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne magyarázz már hülyeséget szegénynek. Mitől lenne depressziós? Igen, pszichésen kimerült, ezért érdemes lenne elnéznie egy gyermekpszichOLÓGUSHOZ. Tudod, mi az a pszichiáter, édes szívem? :D Mondjuk ahhoz, ami a sulijában van. Majd ha ő úgy látja, akkor esetleg elküldi egy pszichiáterhez.
2014. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha pszichológussal beszélnék biztos elküldene pszichiátriára.. Barátnőmet,kevesebbért is elküldték 1 hónapra pszichiátriára.
2014. máj. 31. 19:36
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy keress meg egy psichiatriai gondozó központot, lehet hogy tényleg kimerült vagy, de lehet segítségre van szükséged.... nem árt egy kis kibeszélés idegennel, aki szakember... az megnyugtatólag mindenkire... már egészen kis gyermekek is szorulnak kezelésre, a kamasz kor pedig egy nehéz szakasz minden gyermek életében... előfordul, hogy átmenetileg némi gyógyszer is kell, de a beszélgetés a legfontosabb... lehet néhány jó gondolattal helyre kerülnek a fejedben a dolgok és ismét olyan leszel mint szeretnéd... nem szégyen az ilyen, meg kell tenni az első lépést, mert lehet később még bonyolultabb leszel.De a hallás problémáknak más okai is lehetnek amit te tényleg hallasz, nemcsak gondolod, a belső fülben vannak olyan szervek , mint az egyensúly szerv, ami produkálhat zene hallást, vagy egyébb más nem oda illő zörejeket...MINDENKÉPPEN KERESS FEL EGY SZAKEMBERT... minden városban, kórháznál van szakrendelő, ugy gyermek mint felnőtt...én csak segíteni szeretnék....//egy 5 unokás nagy mama //
2014. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!