Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj? Szívszorítás,...

Mi lehet a baj? Szívszorítás, égő érzés a mellkasban?

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok mindig ezt érzem. Sőt van amikor nem egyedül vagyok akkor is. Csak olyankor múlik el, ha valami nagyon leköti a figyelmem. Mit tegyek?
2015. márc. 20. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongsz.
2015. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szorongás, üdv a klubban. 24évembe telt, hogy rájöjjek, hogy ez bizony nem az unalom! Nekem a pulzusom is magas miatta!
2015. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szorongás,tényleg üdv a klubban!Sokan szenvedünk eme csodás,kiállhatatlan szarban,már bocs!Elhihetitek,mély dolog ez,s ha egyszer felszínre törünk sokkal erősebbek leszünk,azoktól,akik nem tapasztalták ezt meg!Ez egy próbatétel az élettől,sajnos,de letudjuk győzni,megtanuljuk kezelni!Ami nem öl meg,megerősít!:)Hajrá emberek,kitartás!

23F

2015. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hogyan győzzem le? eddig csak a xanax, rivotril használt. de nem szeretnék gyógyszert szedni és most sem szedek, csak kipróbáltam pár hónapja
2015. márc. 21. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát attólfügg mennyire súlyos!Szerintem alap a folyadék,s vitamin bevitel!Szedj magnéziumot,b vitamin komplexet,omega 3 zsírsav,triptofán..teák közülcitromfű,macskagyökér,orbáncfű!Meg fejben rendbe kell tenni a dolgokat,ami a legnehezebb,vagyis számomra az!
2015. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szorongást sok minden okozhat... El kell menni az orvoshoz
2015. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!