Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabadulhatnék meg...

Hogyan szabadulhatnék meg ettől a kényszergondolattól?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem,hogy kettő van belőlem,ez a rögeszmém ami nagyon zavar.Egész nap ez jár a fejemben.Minta egy másolat lennék,illetve olyan érzésem van mintha kivülről nézném magam.Mintha állandóan itt állnek a tarkóm mellet.Nagyon rossz érzés.Sajnos szakemberhez csak 2 hét mulva tudok menni.Jelenleg meg is vagyok egészen hülve.Nm tudok semmit csinálni,mindig félek,hogy nehogy meglássam magam az útcán vagy szembejöjjek magammal.Persze mindig mondom magamnak,hogy ilyen nm létezik,hogy kettő legyen belőlem,de nm enyhül.

2015. márc. 24. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Tán láttál olyan filmeket, mint a Total recall vagy a Másik én?
2015. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nos, létezhet, hogy tényleg két ember van belőled. Ez a téma már a lélekbirodalomhoz tartozik. Ha ilyen fura érzésed van, semmi probléma, nem kell félned, mert az a másik éned is te vagy, csak egy másik testben. Nem úgy néz ki, mint ahogy most te, de ha veled szembe jönne, akkor felismernéd az érzésről, hogy az a másik személy is te vagy.
2015. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 HUN_Sector ***** válasza:

Amennyiben komoly a kérdés:

Pszichológus tud ebben segíteni, nem a GYK.

Az okait fel kell tárni, mert találgatni tudunk. Az érzelmi kiégésnek is van ilyen tünete, meg a skizofréniának is, nem a mi reszortunk felállítani a diagnózist.

2015. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as! Úgy tudom, sem a lelkibajokat, sem a skizofréniát még egyetlen orvos sem tudta meggyógyítani. Éppen azért nem, mert ez a jelenség nem az agyban történik, hanem a lélekkel a lélekbirodalomban. Ezzel pedig a materialista gyógyszeres orvostudomány semmit nem tud kezdeni, csak belenyomnak a páciensbe egy csomó nyugtatót, oszt kabát kalap, otthagyják a nyomorultat kábán begyógyszerezve.
2015. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HUN_Sector ***** válasza:

A lelkibajokra pont ott van az antidepresszáns, a pszichiáter, pszichológus. Ha nem foglalkoznak az emberrel a szakemberek, akkor meg még rosszabb lesz az állapota.

Kedves barátom, ez nem az ezotéria topic.

2015. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Egyszer nekem is voltak lelki problémáim, elmentem a pszichológushoz, kitöltetett velem egy tesztlapot, mikor beadtam, az orvos önhatalmúlag kijavított benne egy pár választ, meghallgatott, és felírt egy csomó nyugtatót. Beszedtem, egész nap lődörögtem tőle, mint aki be van rúgva, egész nap aludtam, mégis fáradtnak éreztem magam, a lelki problémáim meg továbbra is fennálltak. Addig, amíg úgy nem határoztam, hogy kidobtam az összes antidepresszáns gyógyszereket, elültem a csendben, elővettem papírt, ceruzát, leírtam a problémáimat, és azon gondolkodtam, hogyan tudom megoldani. És rájöttem, hogy a lelki problémáimat senki más nem tudja megoldani, az orvos sem, pláne nem gyógyszerekkel, csak én egyes egyedül. Mert a lelki probléma nem vegyi probléma, hogy vegyszerekkel lehessen gyógyítani. A lelki problémát lélekkel lehet meggyógyítani.
2015. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2-es amit te irtal ilyen nem létezik.Hogyan lehetne 1 emberből kettő?
2015. márc. 24. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam, ez a lélekvilágba tartozó téma. Mivel te materialista vagy, csak az anyagban hiszel, így nem fogod megérteni, amit írnék róla. De megpróbálom.

Hallottál már a reinkarnációról? Újra leszületést jelent. Amikor valaki leszületik a lélekdimenzióból (a vallásosak úgy hívják, hogy Mennyország), ott, a lélekdimenzióban eldöntheti a leszülető lélek, hogy egyetlen emberben fog újraszületni, vagy kettő emberben. Az a másik ember is te vagy, egyetlen lélek vagy, csak megosztott testben. Azért vállaltad két a emberben a leszületést, mert nagyon sok feladatot tűztél ki saját magad elé. Tehát gyakorlatilag nincs veled semmi probléma, fogadd el, hogy létezik ilyen jelenség. Ha érdekel a téma, akkor olvasd el: Dr. Michael Newton - Lelkünk útja című 1, 2, 3 könyveit. Internetről le tudod tölteni.

2015. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Vagy elküldhetem neked privátba is a könyveket, ha érdekel.
2015. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az igaz,hogy lelki problémát nem gyógyít meg a gyógyszer csak a tüneteket enyhíti.De ezen az egy lélek két testben baromságon jót nevettem.:D
2016. márc. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!