Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvagyok tompulva, már másfél...

Elvagyok tompulva, már másfél éve kb mindig elfelejtek rengeteg dolgot, egyre hülyébb leszek úgy érzem deliriumba vagyok úgy érzem nagyon tompa vagyok szedtem egy ideig anti depresszáns azóta vagyok ilyen többi lent?

Figyelt kérdés
Most vettem Ginkgo biloba gyógyszert hátha segítene valamit javítani az agyi teljesítményemen mennyi ideig kell szedni még érezhetem a hatást? 100 szemes

2015. márc. 27. 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ismerem ezt a gyógyszert, de szerintem erre a kérdésre a legjobb válasz, hogy hagyd abba, ne mérgezd magad semmilyen gyógyszerrel... helyette életmód váltás, egészséges ételek, sport, multivitamin, esetleg egy nagyobb orvosi vizsgálat a pajzsmirigyre is kiterjedve, mert a pm alulműködés okozhat ilyesmit
2015. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, már másfél éve érzem ezt akkor kezdem el szedni anti depresszáns és azóta érzem magam ennyire tompa elnyomott szellemileg visszatartott elnyomottnak, sokan emiatt csak intenek hogy beképzelem pedig nem.. és remélem ez a gyógyszer segít ezért kérdezem aki szedett már ilyet kérem írjon véleményt róla hogy müködik-e? és mennyi idő míg hat? direkt megvettem utolsó pénzemből mert utálok így élni..
2015. márc. 28. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel a Ginko bilobával, mert ha voltak ideg problémáid, azokat előhozhatja!
2015. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos ez nagyonis betudható az antidepresszánsnak...én még nem szedtem,de sokat olvatam a témában!Meg ha magadon is észrevetted,hogy onnantól kezdett ez a "tompultság" jelentkezni,akkor már megadtad a választ is a kérdésedre!Mindenestre szakorvossal konzultálj,meg az antidepit még véletlenül sem tegyed le hirtelen...nagyon fokozatosan kell!Ám a ginkgo biloba meg szerintem jó,DE nem tudom hogy a Te helyzetedben mennyire ajánlatos...ezért laikusként nem is akarok okoskodni!:)Jobbulást!
2015. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! kb fél éve már nem szedem egyik napról másikra letettem mert nagyon meghülyített, de még mindig úgy érzem azt a deriliumot illetve tompultságot, és nem éreztem a szedése elött mint ha nyomott hagyott volna az agyamba azóta se jöttem helyre ezért szedek most Gingo Biloba Soft Capsule-t meg Memorimax life-t.
2015. márc. 31. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
A Ginko biloba javítja az agy vérellátását. De óvatosan kell szedni, mert agyérkatasztrófát idézhet elő. Az antidepresszáns pedig állítólag nem gyógyítja a depressziót. Több kárt okoz mint hasznot. A helyedben csinálnék 1 hónapos tisztítókúrát, hogy a méreganyagok távozzanak a testből.
2015. jún. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Honnan szedted,hogy a gingko agyvérzést okozhatna,és ezért óvatosan kellene szedni?

Az agyvérzés rizikótényezői között az érelmeszesedés, a magas vérnyomás, a cukorbetegség, a zsír-anyagcserezavar, alkoholizmus, dohányzás, negatív stresszhatás, mozgásszegény életmód és stb. szerepelnek.Szerintem ezek gyakoribbak még annál is aki mellette Gingkót szed.A Gingko fokozza az agy vérállatását,ezzel nagyobb teljesítményképesség figyelhető meg,nem mellesleg önmagában egy antioxidáns,amivel az érfal károsodás megelőzhető illetve kezelhető,és ezáltal akár stroke kialakulása is.

Igaz szabad a vélemény kinyílvánítása,de alátámasztott tényeket állítsunk csak,itt olvasható egy cikk róla: [link] Hozzátenném,honnan tudjuk,hogy azoknál az embereknél akiknél megfigyelték nem voltak-e mellette túlsúlyosak,nem dohányoztak rendszeresen vagy,hogy milyen genetikát sikerült örökölniük!

Annyiban viszont egyet értünk szerintem,hogy évekig tényleg nem érdemes szedni, így az agy teljesítménye fokozatosan meg lenne növelve és gyógyszer(egyébként gyógynövény) szedésének abbahagyása esetén természetesen megérezné a szervezet,de pont ezzel kapcsolatos kutatásokat nem lehet találni.


Kedves kérdező! Ajánlom egy megbízható szakember felkeresését,a dolog pontos okának kiderítésére.Neten tájkozódni és laikusok véleményét mindig figyelembe vinni nem célravezető,már azért sem,mert mindenkin okozhat egy gyógyszer más-más tüneteket.

dr.

2015. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!