Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás depressziósok! Ti...

Mániás depressziósok! Ti számíthattok valakire a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Pár éve már küszködök én is vele. Ez alatt az idő alatt teljesen elszigetelődtem és elmagányosodtam. Sajnos nincs olyan akivel tudnék erről beszélgetni. Úgy érzem, hogy a 'normális' embereket nem terhelhetem le a súlyos gondolataimmal és érzéseimmel. Más is így van vele? Mit tegyek ellene? Járok orvoshoz és terápiára is, de nem érzem elégnek.


29/N


2015. márc. 28. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, hogy teljesen elszigetelődtem a környezetemtől, nincsenek barátaim, csak ismerősnek tekintek mindenkit, olyan szinten nem vagyok senkivel, hogy megosztanék vele olyan dolgokat, ami bánt. Sőt épp az a helyzet áll fent, hogy folyton színészkedek, megjátszom magam mindenki előtt, hogy ne lássák, hogy velem valami baj van. Nincsenek csak a szüleim nekem, akikre számíthatok. 27 éves vagyok és az évek alatt teljesen elhatároltam magamtól mindenkit. Én a bipoláris zavar mellett még borderline-os is vagyok. Csupa jó.....Terápiára nem járok, elzárkózom előle egyelőre, meg voltaképpen nem is érzem, hogy az én helyzetemen javíthatna, nem érzem, hogy jobb lenne utána. Egyelőre az van, hogy eljárok a dokimhoz rendszeresen és szedem a gyógyszerem. Ami mostanra kiderült számomra, hogy szinte semmit sem ér, mert éppen az lenne a feladata, hogy ne hagyjon ilyen mélységekbe zuhanni, mint amilyenben most is vagyok. Szóval még abba kapaszkodtam, hogy mivel orvoshoz fordultam végre a problémámmal, majd jobb lesz a helyzetem, majd a gyógyszer segít. De egyelőre nincs meg a várva várt hatás, így ez is elcsüggesztett most.
2015. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem segít a gyógyszer, utálom kifejezetten. Sok negatív gondolatainkkal magunk maradunk és azok felemésztenek. A "normális" embereket miért ne terhelhetnéd le a problémáddal?! Gondolom Te meg meghallgatod az övéit. Így az ő gondjaikat is a válladra veszed. Talán ezen tudsz változtatni.
2015. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!