Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy van az, hogy híres...

Hogy van az, hogy híres színészek, vagy énekesek sokat isznak, és mégis nagy tehetségek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kettő miért zárná ki egymást?
2015. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert állítólag az alkohol kinyírja az agysejteket.
2015. márc. 30. 22:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell messzire menni, akár magyar példákat is lehetne hozni.
2015. márc. 30. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:

"állítólag az alkohol kinyírja az agysejteket"

Ennek nézz utána szerintem.

2015. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, és én is kíváncsi vagyok rá. De engem inkább az érdekelne, hogy miért szinte törvényszerű, hogy aki valami olyan művészi pályán van, ahol gyakran fel kell lépni, az törvényszerűen piálni szokott. Mert kb. mindenhonnan ezt hallom. És az is biztos, hogy a pia hosszú távon leépíti az embert.
2015. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Művészek, színészek, énekesek nagy része valamilyen személyiségzavarral küzd. Ennek nyugodtan utána nézhetsz. Mondanak ezt azt Marlilyn Monroe-ról, Elvisröl, József Attiláról is... Azért tudják az érzéseiket olyan különösen és szépen megformálni, mert mélyebben, máshogy érzékelik azokat, mint egy normális, átlagos ember. De az intenzivitás sajnos a fájdalomra is igaz. Azért isznak, esetleg drogoznak (ha már pusztitó szerekröl van szó) mert így tudják elnyomni a fájdalmat.


Meg több ezer oka van még. csak egyet emeltem ki.

2015. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tömegek nagy része is hasonló személyiségzavarokkal küzd, csak van hogy sikerül elnyomni, meg elég gyakran meg se szólalnak inkább...
2015. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!