Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusok, pszichiátere...

A pszichológusok, pszichiáterek milyen kérdéseket tesznek fel és hogyan jönnek rá a gondokra?

Figyelt kérdés

bocsánat a hülye fogalmazásért, szóval itt arra gondolok hogy pl ezt és ezt miért kérdezik (pl.milyen állat lennél, vagy ilyesmi) és a válaszokból hogyan derítik ki hogy ez most 'jó' vagy 'rossz' dolog? például ha galamb a válsz?

de írjatok minél több dolgot, nem kell ennyire konkrétnak lennie



2015. márc. 31. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy pszichológusnál jártam már, de ilyen kérdéssel sose találkoztam. Ehhez talán az állt a legközelebb, amikor megkérdezték, hogy van-e olyan fikcionális karakter, akinek az élete közel áll az enyémhez.


Amúgy alapvető kérdéseket tesznek fel a múltaddal kapcsolatban, és minél többet beszélsz, annál pontosabb képet kapnak rólad.

2015. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Náluk nem nagyon van rossz válasz. Mármint olyan nyilván van, ami nem hordoz túl sok pozitív információt (például ha megkérdezik, hogy eszel-e rendesen és te közlöd, hogy nem)de mivel az ő feladatuk nem a te elítélésed, hanem az, hogy segítsenek rajtad, így tulajdonképpen ha a gondjaidat tárod fel nekik, az is jó válasz, mert így tudnak megérteni és segíteni.
2015. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőlem még sosem kérdeztem a pszichológusok hülyeségeket. :D Az más, amikor imaginációt csináltok, és elképzeled magad pl egy virágnak. Pontosan hol állsz, hogyan érzed magad, hogy nézel ki... na, ilyenekből lehet következtetni, de logikusan te is le tudod szűrni utólag, hogy mi jelent meg előtted és miért.
2015. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!