Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Szornyen erzem magam.

Mit tegyek? Szornyen erzem magam.

Figyelt kérdés
1 honapja voltam pszichiatrian. Panikbetegseggel es depresszioval. Miota hazajottem meg rosszabbul vagyok. Furcsan fog hangzani, de megszerettem azt a helyet es az ottani kedves embereket, ott valamiert jo volt es folyamatosan vagyok vissza oda. Szornyen erzem magam es, ha arra a helyre gondolok elkap a siras, hogy mar nem lehetek ott. Tudom nevetseges meg furcsa meg minden, de ez van es nem hogy jobb lenne..egyre rosszabb es rosszabb.. Igazabol lehet nem is a hely (bar korhaz letere az is egesz baratsagos volt, kiulni estenkent a folyosora stb), de inkabb azokra az emberekre lenne szuksegem akik ott voltak (foleg az apolokra es orvosokra), de veluk nem tarthatom a kapcsolatot igy, amit meg is ertek, de nagyon rossz. Mit tegyek? 15/L
2015. márc. 31. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
PM
2015. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem erről beszélj a szüleiddel :) nem is a hely hiányzik neked hanem a törődés és kedvesség..amit vagy nem kapsz meg vagy nem tudom...nagyon sajnállak és kitartást kívánok <3 18l
2015. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jó lenne tudni hogy meddig voltál bent,hány éves vagy és kaptál-e gyógyszert?
2015. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De addig is próbálok remélhetőleg segíteni....amíg megírod esetleg amit a fentiekben kértem...

Ez lelki függőséget okozhat a csoport terápia.Ezért csak 2-3 évente lehet vissza járni általában.De ez intézménytől is változhat.

Valóban a törődés és odafigyelés hiánya miatt szendvetsz most.Nem tudom meddig voltál bent de lehet hogy nem eleget.Az embereket stabil lelki állapotban szokták haza küldeni.De Te nem tűnsz annak!Van akit 1 évig is tanácsolják hogy maradjon.

Egyébként a kerületi pszihológusnál is kell lennie kisebb csoport terápiának ahová rendszeresen hetente 1 órára bejárhadsz egy kis "törődésért".

2015. ápr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!! Es a kedvesseget:)

15 eves vagyok, "csak" ket hetet voltam bent. Ugyan ugy jottem ki, ahogy bementem, vagyis, ha ugy vesszuk rosszabbul...mert meg ez is... Es azota se jobb egy kicsit se, sot! Igazabol ilyen csoportterapiak es hasonlok nemnis nagyon voltak. Az orvosokkal egy pszuchologussal es az apolokkal beszelgettem sokat. (Betegek kozul inkabb tolem kisebbek voltak, meg ket korombeli, veluk is elvoltam, de hozzajuk nem kezdtem el kotodni) viszont az ottani felnottekhez nagyon!

2015. ápr. 5. 21:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és járok pszichológushoz, más felnőttektôl is megkapom a törödést, de nem helyettesiti/potolja az ottaniakat
2015. ápr. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!