Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalom hiány leküzdése?

Önbizalom hiány leküzdése?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon pattanásos az arcom, ezért önbizalomhiányos vagyok. Nem is nagyon járok el itthonról. Iskolába sem szeretek járni..

Nem vagyok nagy Facebook "celeb" se, mint a korosztályom (16/F). Lánnyal se nagyon beszéltem még, se barátnőm nem volt.



2015. ápr. 8. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagy önbizalom hiányos, mert pattanásos az arcod?

Ez több, mint nevetséges! Na,ne :DDDDDD

2015. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia, fiú vagyok, 18 éves koromig, azaz mostanáig hasonlóan éreztem magam, sajnos nekem is rendkívül pattanásos volt az arcom.. 1 éve elkezdtem szedni egy gyógyszert, most fejezem be és sokat segített, teljesen eltűntek a pattanások és szeretek reggelente tükörbenézni. Tudsz változtatni a problémádon, fordulj bőrgyógyászhoz, megéri! :)

Mellesleg egy barátom akinek pont most jönnek ki az arcára de fel se tűnik, ezért gondolom másoknak se és kezdem úgy érezni, hogy teljesen felesleges volt inkább a földet nézni, vagy elfordulni nehogy a pattanásos arcomat lássák, minthogy teljes önbizalommal vállaljam magam. Nehéz korszak, de fejben dől el minden, kár jogy én csak most jöttem rá, sok jóból kimaradtam, de neked szurkolok! :)

2015. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz,használj arckrémeket,menj el szoliba :)!
2015. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiúként se gáz elmenni kozmetikushoz arctisztításra, lehetőleg rendszeresen. Csomó pasi megy ilyen-olyan okokból és többet használ mint a rohadt erős gyógyszerek amit erre szoktak adni. Ne hagyd, hogy rögzüljön az önbizalomhiányod, és később letisztult arcbőrrel se merj elmenni sehova...
2015. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló problémával küzdök,de nekem már egy picivel jobb.Szerintem első körben járj el kozmetikushoz.Aztán ha már nem annyira sok a patti akkor változtass egy kicsit a külsődön, kezdj el krémeket használni.Esetleg vágasd menőbbre a hajad,kezdj el másképpen öltözni.Nekem ez segített az önbizalomhiányomon.:)Én már két éve folyamatosan járok kozmetikushoz és már szinte sima az arcom.:)15/L
2015. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!